Tienia krajinných štruktúr

Tienia krajinných štruktúr

Ak sú vaším najväčším problémom chyby, najzrejmejším riešením je veranda alebo miestnosť s obrazovkou. Tu sú typy vonkajších tieniacich štruktúr, ktoré je potrebné zvážiť:. Vo všeobecnosti sú samostatné samostatné konštrukcie menej nákladné a ľahšie sa dajú stiahnuť ako pripevnenie konštrukcie k vášmu domu. Výnimkou by bola pripevnená pergola na dome s vinylovým obkladom.

Obsah:
  • Poskytovanie tieňa, súkromia a elegancie
  • Štruktúra odtieňa cad
  • Tieniace štruktúry parkov a ihrísk
  • Tieniace štruktúry pre vonkajšie priestory: 6 tipov na začlenenie do vášho ďalšieho projektu
  • Prístrešky a tieňové konštrukcie
  • Štruktúra odtieňa
  • Náčrt plachty tieňa
  • Plachta s odtieňom 20x20
  • Krajinné ťahové štruktúry - Trvalé látkové tienené baldachýnové štruktúry
  • Dlažobný kameň
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Projekty 2019 - Náš príbeh - Krajinné štruktúry

Poskytovanie tieňa, súkromia a elegancie

Štruktúry odtieňov GameTime dodajú vášmu parku, detskému ihrisku alebo fitness centru charakteristický, chladný vzhľad. Tiež udržujú priestor chladnejší a pohodlnejší. GameTime ponúka širokú škálu štýlov a veľkostí hotových prístreškov a látkových odtieňov pre parky a školy.

Vyberte si z voľne stojacich tieniacich štruktúr, ktoré pokrývajú veľké plochy vášho rekreačného priestoru, alebo si vyberte integrované tienidlo pre detské ihrisko, aby ste ušetrili miesto. A ak potrebujete vlastnú veľkosť alebo dizajn, môžeme poskytnúť akýkoľvek štýl odtieňa, ktorý potrebujete. Voľne stojace tienidlá GameTime sú ideálne pre vonkajšie fitness plochy v parkoch alebo školách. Povzbuďte ľudí, aby cvičili vonku dlhšie tým, že budete udržiavať vonkajšiu telocvičňu chladnejšiu s látkovými tieňovými štruktúrami. Dlhodobé vystavenie priamemu slnečnému žiareniu môže poškodiť deti a rodiny, ako aj zariadenia na hranie a rekreáciu.

Výsledkom je odolná, dlhotrvajúca štruktúra tieňa, ktorá poskytuje príjemný tieň po celé roky. GameTime ponúka možnosti štandardného aj vysokého zaťaženia vetrom pre voľne stojace tienenie.

Naši odborníci na odtiene vám pomôžu vybrať správnu voľbu pre vašu konkrétnu oblasť. To vytvára príjemnejšie prostredie pre deti a rodiny.

Ušetrite miesto a udržujte svoje ihrisko chladnejšie a pohodlnejšie s integrovaným tienidlom na detské ihrisko. Vyberte si zo širokej škály farieb, veľkostí a štýlov. Chráňte návštevníkov parkov a ihrísk pred škodlivými UV lúčmi s našimi voľne stojacimi tienidlami. K dispozícii v mnohých veľkostiach, tvaroch a farbách, existuje možnosť voľne stojaceho tienidla pre akýkoľvek priestor alebo rozpočet. Ľudia budú cvičiť dlhšie, keď budú chladnejšie a pohodlnejšie.


Štruktúra odtieňa cad

Štruktúry odtieňov GameTime dodajú vášmu parku, detskému ihrisku alebo fitness centru charakteristický, chladný vzhľad. Tiež udržujú priestor chladnejší a pohodlnejší. GameTime ponúka širokú škálu štýlov a veľkostí hotových prístreškov a látkových odtieňov pre parky a školy. Vyberte si z voľne stojacich tieniacich štruktúr, ktoré pokrývajú veľké plochy vášho rekreačného priestoru, alebo si vyberte integrované tienidlo pre detské ihrisko, aby ste ušetrili miesto. A ak potrebujete vlastnú veľkosť alebo dizajn, môžeme poskytnúť akýkoľvek štýl odtieňa, ktorý potrebujete.

parky, vodné prostredia, tieňové štruktúry a pavilóny na školách, krajinní architekti a dodávatelia v celom štáte Louisiana.

Tieniace štruktúry parkov a ihrísk

Zatiaľ čo nejaký vitamín D je dôležitý, príliš veľa dobrých vecí môže mať negatívne účinky. Takže, prirodzene, chcete chrániť deti, ktoré chodia do vašej školy, pred príliš veľkým množstvom UV žiarenia. Keď sa nad tým zamyslíte, väčšina detí je v škole, keď je slnečné svetlo najintenzívnejšie, čo je medzi 10:00. To znamená, že počas prestávok a po školských programoch, ako aj v triedach vonku, môžu byť deti vystavené najtvrdším UV lúčom. Ďalšou výhodou je, že váš školský pozemok sa stane použiteľnejším, keď poskytnete tieň; ľudia si ich viac užívajú. Tienidlo môže mať niekoľko tvarov a veľkostí – od veľkých stromov cez krajinné štruktúry až po tienené plachty nad plochami ihrísk. Takže máte veľa možností pri rozhodovaní o tom, aké druhy a druhy odtieňov pridať do vašej školskej krajiny. Existuje mnoho výhod, ktoré vyplývajú z plánovania prirodzeného aj umelého tieňovania pre školy. Prirodzený tieň, ktorý poskytujú stromy, môže pomôcť pri ochrane študentov a vybavenia ihrísk vo vašej škole.

Tieniace štruktúry pre vonkajšie priestory: 6 tipov na začlenenie do vášho ďalšieho projektu

Od r sme priekopníkmi, inovátormi a dlhoročným lídrom v odvetví štruktúry tienidiel látok v Severnej Amerike. Naše konštrukcie sú navrhnuté, skonštruované, vyrobené a inštalované naším skúseným tímom profesionálov v oblasti odtieňov. Sme pripravení vám pomôcť s vašimi požiadavkami na projekt tienidla počas celého procesu, od konceptu a návrhu až po výrobu a konštrukciu. Pozrite si celý rad našich projektov v rôznych veľkostiach a trhoch – od vysoko prispôsobených až po štandardné možnosti štruktúry.

Patenty pridelené Landscape Structures, Inc. Hracie systémy s komponentmi opaskov.

Prístrešky a tieňové konštrukcie

Momentálne sme v beta verzii a toto vyhľadávanie pravidelne aktualizujeme. V každom úspešnom architektonickom projekte je nevyhnutné poskytnúť užívateľom pohodlný vonkajší priestor. V každom ročnom období môžu modulárne tieniace štruktúry vytvárať priestory, ktoré chránia pred vetrom, prachom, slnkom, dažďom, snehom a hlukom ľahkým, flexibilným a esteticky príjemným spôsobom. S ohľadom na to, čo by sme mali hľadať pri výbere tieňových štruktúr pre vonkajšie priestory? Nižšie sme vám poskytli najlepšie odporúčania pre vynikajúce rekreačné produkty.

Štruktúra odtieňa

Správne komponenty a detaily sú rozhodujúce pre úspešnú inštaláciu štruktúry tkaniny. Okolo stredovej tyče je usporiadaná veľká stredová tyč a šesť vonkajších stĺpikov. Pozrite si našu galériu, kde nájdete niektoré z našich výnimočných návrhov. AutoCAD vyvinul tieňovú sieť house. Pre vami navrhnutú pergolu sú k dispozícii CAD výkresy. Súbory Computer-Aided Design „CAD“ a všetok súvisiaci obsah uverejnený na tejto webovej lokalite sú vytvorené, nahrávané, spravované a vlastnené používateľmi tretích strán. Koncepčný CAD návrh je nasledovaný počítačom podporovaným inžinierstvom konštrukcií s výpočtami predpätia, užitého zaťaženia, klopných momentov, sania vetra a prítlaku, čo umožňuje zistiť veľkosť základov.

Ponúkame vám kompletný výber produktov, ktoré zahŕňajú ťahané konštrukcie altánkov, trvalé látkové tienidlá, baldachýnové krajinné architektúry.

Náčrt plachty tieňa

Ak máte pocit, že vo vašom vonkajšom dizajne niečo chýba, môže to byť vonkajšia konštrukcia. Štruktúry tienidiel dodávajú vašej vonkajšej krajine funkciu a žiaru. Vyberte si zo širokej škály prispôsobiteľných a lokálne vyrobených štruktúr odtieňov. Paluby sú ideálne na zábavu, relax, stolovanie a opaľovanie.

Plachta s odtieňom 20x20

SÚVISIACE VIDEO: Saguaro Bloom Amenity Center - Marana, AZ - SkyWays® od Landscape Structures

Ak chcete pridať tieň na záhrade, všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť veľký dáždnik. Prispôsobte si štruktúru odtieňov. Premeňte ho-hum bočný dvor na príjemnú a chránenú destináciu namontovaním tieniacej látky, ktorá preklenie vzdialenosť medzi budovou a hranicou pozemku. Získajte vzhľad farmy s pergolou pokrytou vetvičkami. Dodajte jednoduchým dreveným altánkom rustikálnejší šarm pridaním tkaného mriežkového krytu.

Tienidlo udrží vaše ihrisko pohodlnejšie tým, že v teplejšom počasí udržuje nižšie teploty a pomáha zabezpečiť, aby hracie vybavenie zostalo chladnejšie na dotyk. Vďaka vysokokvalitným tienidlám je na deti menej priameho slnečného žiarenia, čo im umožňuje hrať sa dlhšie a znižuje riziko spálenia.

Krajinné ťahové štruktúry - Trvalé látkové tienené baldachýnové štruktúry

Nižšie nájdete odkazy na informácie o spoločnosti a produktoch pre výrobcov a dodávateľov v Sladkosti, ktoré zodpovedajú výrazu Manufacturer-Landscape-Structures,-Inc. Táto stránka je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám architektov a profesionálov v oblasti dizajnu, ktorí skúmajú, porovnávajú, vyberajú a špecifikujú produkty. Nižšie nájdete odkazy na informácie o produktoch pre výrobcov a dodávateľov zodpovedajúcich výrazu Manufacturer-Landscape-Structures,-Inc. Každá prezentácia produktu je určená pre profesionálov v stavebníctve a zobrazuje sa konzistentným spôsobom. Poznámka pre výrobcov stavebných produktov: Naším cieľom je zahrnúť všetkých výrobcov, ktorí poskytujú informácie o stavebných produktoch v službe Sweets. Ak vaša spoločnosť chýba alebo ste si všimli chybu v niektorom z výpisov, kontaktujte nás ešte dnes. Sladkosti majú byť najkomplexnejším a najužitočnejším nástrojom na vyhľadávanie informácií o stavebných výrobkoch.

Dlažobný kameň

Pokračovaním v používaní rc. Ďalšie informácie o súboroch cookie nájdete v našich aktualizovaných zásadách ochrany osobných údajov. Ponúkame najširší sortiment vybavenia pre parky a ihriská na podporu zdravého životného štýlu, podporu budovania zručností a vytváranie jedinečných vonkajších zážitkov.