Obrázok krajinného dizajnu školskej záhrady od študentov

Obrázok krajinného dizajnu školskej záhrady od študentov

Najnovšie informácie o Covide a vysokej škole. Umožní vám pokračovať v kariére v tomto kreatívnom priemysle a osloví aj tých, ktorí chcú hlbšie porozumieť záhradnému a krajinnému dizajnu z holistických dôvodov. Program integruje kreativitu umenia a dizajnu so základným chápaním záhradníctva, vedy o Zemi a krajinnej techniky. Uvedomujeme si, že svet záhradného a krajinného dizajnu je rôznorodý, takže budete spolupracovať so špecializovaným učiteľským tímom, aby ste odrážali potrebu absolventov disponovať širokým spektrom zručností. Tento tím zahŕňa ocenených záhradných dizajnérov, umelcov, záhradných architektov, historikov dizajnu a záhradníkov, z ktorých všetci kombinujú súkromnú prax spolu so svojimi učiteľskými záväzkami a majú významné priemyselné skúsenosti.

Obsah:
  • Environmentálne záhradníctvo a dizajn
  • Spravodaj Landezine
  • KURZY KRAJINNÉHO KRAJINY V PHOENIXE & Online
  • Návrh a výstavba obytnej krajiny: BS
  • Záhradníctvo
  • Navrhnite si vlastnú záhradu
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Naozaj čarovná školská záhrada.

Environmentálne záhradníctvo a dizajn

Táto sekcia vám umožňuje väčšiu kontrolu nad tým, čo sa zobrazí, keď niekto zdieľa túto stránku. Uloží sa iba pre túto stránku. Keď používatelia zdieľajú túto stránku, prepíšu sa tým informácie automaticky zhromaždené z tejto lokality stránkami sociálnych médií.

Zadajte absolútnu adresu URL obrázka, ktorý chcete zdieľať. Odporúčaná veľkosť: px x px Minimálna veľkosť: px x px. Poskytnite nejaký text, ktorý bude sprevádzať obrázok a názov vašej stránky, keď ju používateľ zdieľa. Máte problémy s touto stránkou?

Problém s dostupnosťou súvisiaci so zdravotným postihnutím? Kontaktujte nás na adrese agweb purdue. Možno sa pokúšate o prístup na túto stránku zo zabezpečeného prehliadača na serveri. Povoľte skripty a znova načítajte túto stránku. Rýchle odkazy. Študujte s nami Pestujte a navrhujte s rastlinami. Produkovať a predávať ovocie a zeleninu. Spravujte ľudí, rastliny alebo miesta. Zlepšite životné prostredie prostredníctvom rastlín. Pestujte rastliny na náročných miestach. Rozšírte svoju kariéru so záhradníctvom! Znalosti záhradníctva sú užitočné pre všetko, čo sa dá pestovať, od ovocia a zeleniny až po stromy a kríky.

Vaše triedy a praktické skúsenosti, ktoré poskytujú, môžu viesť ku kariére v oblasti výroby potravín, výskumu rastlinnej vedy, okrasnej výroby, verejného vzdelávania, manažmentu atletických polí, krajinnej výstavby a krajinného dizajnu.

Záhradnícke koncentrácie Rastlinná veda. Rastlinná veda. Školenie na zlepšenie rastlín prostredníctvom genetickej manipulácie a na skúmanie nových metód rozmnožovania, rastu, manipulácie a marketingu záhradných plodín. Záhradkárski vedci pracujú na vysokých školách a univerzitách, štátnych a federálnych experimentálnych staniciach a verejných alebo súkromných laboratóriách a nadáciách. Táto oblasť štúdia pripravuje študentov na vedecky orientovanú kariéru, ako sú technici v oblasti šľachtenia rastlín, množenia a výskumu.

Plán štúdia. Príprava na prácu v produkcii záhradných plodín alebo na vedenie záhradkárskych podnikov. Absolventi riadia skleníky alebo škôlky, kvetinové alebo rastlinné obchody, záhradné centrá, sady, zeleninové farmy a farmárske trhy. Môžu tiež vyvíjať, distribuovať alebo predávať zariadenia, chemikálie alebo rastlinné materiály. Verejné záhradníctvo. Profesionálny program pre študentov, ktorí chcú viesť alebo spravovať botanické záhrady, arboréta, zoologické záhrady, múzeá, parky a iné komunitné lokality.

Absolventi sa stávajú aj kurátormi rastlinných zbierok, pedagógmi, množiteľmi rastlín, ilustrátormi a spisovateľmi.

Krajinný podnikový manažment. Spája školenia o vedení podnikania s vedecky podloženými zručnosťami v oblasti záhradníctva.

Absolventi pracujú v oblasti predaja, vzťahov s klientmi a správy účtov vo veľkých alebo malých spoločnostiach a môžu dohliadať na krajinné projekty. Dizajn krajiny. Spája školenia na kreatívny dizajn vysadenej krajiny s vedecky podloženými zručnosťami v oblasti záhradníctva. Spája prípravu na technickú, praktickú výstavbu krajinných prvkov a inštaláciu rastlín s vedecky podloženými zručnosťami v oblasti záhradníctva krajiny.

Absolventi riadia projekty krajiny alebo môžu prevádzkovať vlastnú spoločnosť zaoberajúcu sa dizajnom krajiny, montážou krajiny alebo správou lokality. Kariérne možnosti. Kde môžete urobiť rozdiel. Arboreta a botanické záhrady Biomedicínske výskumné firmy Biotechnologické a farmaceutické firmy Chemické a hnojivové firmy Distribútori potravín Spoločnosti zaoberajúce sa spracovaním potravín Záhradné centrá Golfové ihriská Pestovatelia skleníkových kvetov a zeleniny Stredné školy Historické lokality Zavlažovacie firmy Junior vysoké školy a univerzity Spoločnosti zaoberajúce sa výstavbou krajiny Spoločnosti krajinného dizajnu.

Spoločnosti spravujúce krajinu Miestne, štátne a federálne parky Časopisy Prírodné rezervácie Škôlky Sady Rekreačné a profesionálne športové komplexy Strediská a zábavné parky Spoločnosti s osivom Vládne agentúry Rozširovanie univerzít Služby Pestovatelia vinohradov Spoločnosti dodávajúce dvory a záhrady.

Miesta pre pracovné príležitosti. Navštívte našu Kariérnu stránku. Nahradenia sociálnych médií Zobraziteľné iba v režime úprav. Odporúčaná veľkosť: px x px Minimálna veľkosť: px x px Poskytnite nejaký text, ktorý bude sprevádzať obrázok a názov vašej stránky, keď ju používateľ zdieľa.

Univerzitné zdroje. Zdroje CoA. Prihlásiť sa.


Spravodaj Landezine

Krajinná architektúra je na rozhraní medzi kultúrnym a prírodným svetom a rieši problémy dizajnu spojené s radom typológií a mierok, od konkrétnych lokalít až po globálne systémy. Master of Landscape Architecture, ktorý ponúka dvoj- a trojročné štúdium, poskytuje bohatý kontext, v ktorom sa môžete naučiť túto disciplínu spolu s komunitou zapojenou do rôznych kreatívnych a kritických postupov. Či už pracujú v teréne, v CAD laboratóriu, v modelárni alebo na vlastných notebookoch, študenti musia myslieť kriticky a rozvíjať samostatné konštrukčné procesy. Ateliérovú prácu dopĺňa štúdium kresby, histórie, teórie, ekológie, kultúrnej geografie, rastlín a techniky. Študenti krajinnej architektúry absolvujú všestrannosť a sebadôveru, aby mohli pracovať v širokej škále oblastí dizajnu založených na pozemkoch a systémoch, pričom sledujú záujmy, ktoré zvyčajne začali objavovať ako postgraduálni študenti. Vo všeobecnosti sú duchom spolupracujúci, otvorení, inovatívni vo svojich prístupoch k riešeniu problémov a obdarení určitou radosťou zo života. Absolventi sa predovšetkým identifikujú ako tvorcovia – nielen konzumenti – súčasnej kultúry.

Zobraziť potenciálnu kariéru · Práca pre škôlky a skleníky · Vlastníctvo súkromných záhradkárskych firiem · Navrhovanie záhrad, trávnikov a iných malých krajiniek.

KURZY KRAJINNÉHO KRAJINY V PHOENIXE & Online

Momentálne sme v beta verzii a toto vyhľadávanie pravidelne aktualizujeme. OPEN Architecture nedávno vytvorila nový druh školského systému, ktorý poskytuje vyvážené a radostné vzdelávacie prostredie integrované s farmami a záhradami. Architekti, ktorí čerpali inšpiráciu zo starodávnej čínskej filozofie, ktorá sa vždy sústreďovala na harmóniu medzi ľuďmi a prírodou, cítia, že je naliehavé vrátiť starovekú filozofiu späť do jadra nášho vzdelávania a dať ju do kontextu nových výziev, ktoré nás čakajú. Ak je niečo, čo musíme v 21. storočí klásť nad všetky ostatné problémy, je to pravdepodobne zraniteľnosť prírody, najmä v nadchádzajúcich desaťročiach, a uprostred všetkej hroziacej environmentálnej krízy. Konvenčné učebné priestory, ako sú učebne a laboratóriá, sú usporiadané do stromovej štruktúry, ktorá poskytuje ekologické a efektívne prepojené priestory. Ich architektúra dáva formu organickému parku a záhradným priestorom, pričom sa spája s konvenčnými vyučovacími priestormi vyššie. Tieto dva typy vyučovania, konvenčné a nové, ortodoxné a slobodné, učebné osnovy a nadštandardné učebné osnovy, kolektívne a individuálne, nevyhnutné a voliteľné, sú postavené vedľa seba a navzájom vyvážené.

Návrh a výstavba obytnej krajiny: BS

Školské záhrady môžu byť integrované s inými prvkami, ako sú vonkajšie učebne, ale zaslúžia si samostatnú diskusiu. Školská záhrada povzbudzuje študentov, aby premýšľali o zdravom stravovaní a aby si sami vyberali zdravé potraviny. Okrem učenia môžu školské záhrady umožniť začlenenie čerstvého a zdravého miestneho ovocia a zeleniny do jedálne a existujúcich školských stravovacích programov. Okrem toho výhody školských záhrad presahujú rámec samotnej školy a poskytujú komunitnú zeleň a možnosť komunitných záhrad na spoluprácu. Tieto záhrady sú vynikajúcim spôsobom, ako vybudovať spojenie s okolitou komunitou.

Krajinári sa stretávajú s klientmi, merajú a navrhujú plány a navrhujú všetko vonku od vonkajších miestností po bazény, ihriská, rastliny a miesta – to všetko s cieľom poskytnúť ľuďom, ktorí vedú zaneprázdnený život, krásne útočisko, do ktorého môžu uniknúť. Prečítajte si Katrinin príbeh.

Záhradníctvo

Krajinná architektúra je dokonalou kombináciou umenia a vedy, mesta a vidieka, živých systémov a sochárskej formy, historického precedensu a inovatívnej vízie. Je to povolanie budúcnosti. Táto generácia záhradných architektov sa bude musieť venovať plánovaniu a projektovaniu zdravých miest vytváraním silnejších spojení medzi ľuďmi a prírodným svetom. Pozrite si video, ktoré poskytuje prehľad o Škole krajinnej architektúry a zistite, ako vás Akadémia umení pripraví na úspešnú a uspokojivú kariéru v krajinnej architektúre. Naše revolučné online kurzy poskytujú rovnako prísne vzdelávanie, aké ponúkame na akademickej pôde, s väčšou flexibilitou. Naše online programy sú navrhnuté tak, aby poskytovali kurzy umenia a dizajnu.

Navrhnite si vlastnú záhradu

Špecializácia na dizajn a výstavbu obytnej krajiny sa zaoberá návrhom, výstavbou a údržbou obytných a malých komerčných krajín. USU ponúka jediný program tohto druhu v štáte. V tomto odbore študenti dostávajú všestranné vzdelanie, ktoré spája estetický dizajn s aplikovanými zručnosťami pri inštalácii a údržbe. Študenti získajú praktické skúsenosti s navrhovaním a plánovaním krajinných projektov popri liatí betónu, výsadbe stromov, kríkov a kvetov a všetkých aspektoch drobnej rezidenčnej krajinnej produkcie od začiatku do konca. Základné učebné osnovy zahŕňajú prípravné kurzy z chémie, matematiky, biológie, dizajnu a grafiky. Požadované programové kurzy zdôrazňujú rastlinné vedy, vedy o pôde, dizajn a konštrukciu. S titulom v oblasti rezidenčného krajinného dizajnu a výstavby môžu študenti vykonávať nasledujúce kariéry:.

Na tejto základnej škole si žiaci 6. ročníka vytvorili náladové tabule ako inšpiráciu pre svoju novú záhradu. Potom vytvorili vlastné návrhy, ktoré boli vystavené.

Vytvorte krásne vonkajšie priestory, ktoré sú v súlade s prírodným prostredím a sú založené na zásadách zdravého dizajnu. Naučte sa základné princípy kreslenia, kreslenia, zobrazovania a kompozície. Študenti dokončia návrhový plán s podrobnými pokynmi.

Piatok 1. marca a. Či už ste začiatočník alebo veterán na školskom dvore, pripojte sa k nám a naučte sa inovatívne stratégie budovania, udržiavania a zapájania rôznych študentov do prosperujúcej záhrady na školskom dvore. Viac ako učitelia, správcovia škôl, odborníci na školské stravovacie služby, majstri záhradníci, rodičia a ďalší priaznivci školských záhrad sa zúčastňujú tejto výročnej konferencie, aby sa podelili o nápady a zdroje na budovanie a udržiavanie školských záhrad. Od programovania výživy až po budovanie hodnotných komunitných partnerstiev, program konferencie vyzdvihuje praktické a inšpiratívne nástroje od popredných odborníkov a pedagógov v Minnesote. Schoolyard Gardens sú mikrokozmom osobného, ​​zdravotného a sociálne emocionálneho učenia s ďalekosiahlymi dôsledkami. Táto prezentácia pokryje základy funkcie dažďovej záhrady, plánovanie a tipy, ako aj upozorní na niektoré programy Metro Blooms, ktoré integrovali a podporovali dažďové záhrady v rámci verejných škôl v Minneapolise.

Teraz, keď ste sa dozvedeli o rôznych typoch záhrad a ich využívaní, je čas navrhnúť si vlastnú špeciálnu záhradu! Kde sa bude nachádzať vaša záhrada?

Prejsť na navigáciu. O Škole. Akademické programy. Prečítajte si uvítaciu správu. Zdokonaľujeme odbornú prax v krajinnej architektúre, rozvoji nehnuteľností, udržateľnosti a mestskom plánovaní a pripravujeme študentov na lídrov vo svojich odboroch. S Tucsonom a jedinečnou Sonorskou púšťou ako naším vzdelávacím laboratóriom podporujeme kreatívne myslenie a spoločné učenie v rámci našich programov prostredníctvom interdisciplinárnych kurzov a projektov v reálnom svete.

Moderné záhradníctvo. Vonkajšie záhradníctvo. Mestské záhradníctvo.


Pozri si video: Mladí návrhári predviedli svuju prácu v projekte Young spirits