Ako zasadiť motýliu záhradu na severnej Floride

Ako zasadiť motýliu záhradu na severnej Floride

Nie všetky opeľovacie rastliny sú rovnaké – niektoré sú lepšie ako iné. Hoci existuje nejaký vedecký výskum, ktorý nám hovorí, ktoré rastliny najlepšie priťahujú opeľovače do vašej záhrady, väčšina z toho, čo vieme, je založená na skúsenostiach a pozorovaní. Opeľovače, motýle, včely, osy, nočné motýle, kolibríky a iné užitočné tvory zohrávajú kľúčovú úlohu pri prenose peľu z kvetu na kvet alebo v rámci kvetu. V priebehu rokov vidíme pokles počtu opeľovačov v dôsledku straty biotopov, chorôb, parazitov, záhradníckych chemikálií a iných faktorov. Všetci môžeme prispieť k tomu, aby sme týmto užitočným tvorom pomohli tým, že do našej záhrady zahrnieme viac rastlín pre opeľovače.

Obsah:
  • SWEET BAY NURSERY Jedinečné pôvodné rastliny z Floridy pre vašu krajinu
  • Zasaďte záhradu opeľovačov na Floride
  • 25 ZÁHRADNÝCH RASTLÍN A KVETÍN BOTTERFLY
  • Motýlia záhrada Mounts bol festivalom pôvodných rastlín na Floride
  • Rastliny motýľov
  • Zasaďte si motýliu záhradu!
  • Záhradníctvo motýľov na Floride
  • Rastliny, ktoré priťahujú kolibríky a motýle na Floride
  • Čo môžete pestovať v motýlej záhrade na Floride?
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Záhradníctvo motýľov

SWEET BAY NURSERY Jedinečné pôvodné rastliny z Floridy pre vašu krajinu

Niektoré fóra môžu vidieť iba registrovaní členovia. Zobraziť podrobný profil Rozšírené alebo vyhľadávať na stránke s rozšíreným vyhľadávaním vo fórach. Mám motýliu záhradu, ktorá potrebuje údržbu. Nielenže je potrebné orezať kríky, ale tiež sa snažím tieto nádherné oleandrové kríky vymeniť za iný druh kríkov, ktorý pomôže s osídlením motýľov.

Nie mole! Prial by som si, aby som to dokázal sám, ale na tom, čo môžete nájsť pod kríkmi a okolo nich, môže byť príliš veľa prekvapení. Akékoľvek informácie by boli užitočné. Pekne ďakujem. Cardiff pri mori. Motýlia záhrada. To je super! Nie ste si istí, aké informácie požadujete.

Typ kríkov na prechod? Eko záhradník? Krajinári, ktorí poznajú motýlie záhrady a ktorí tiež udržiavajú náletové kríky, aby záhrada vyzerala upravene a pekne.

Motýlie záhrady sú pekné. Je tu niečo pokojné a pozoruje veľa motýľov poletujúcich okolo. Myslím, že by to bolo rovnaké, keby ste boli pozorovateľom vtákov, ale bez hovna! LOL Toto je moja prvá motýlia záhrada. Prišiel s domom, ktorý som kúpil. Takže som na krivke učenia.

Pôvodne odoslal dcp Pôvodne odoslal Cardiff pri mori. Aká skvelá analógia. Možno budete chcieť skontrolovať sekciu kníh v záhradách Selby, aby ste zistili, či nemajú knihu o záhradách motýľov. Ak chcete ísť do sekcie kníh, nemusíte platiť vstupné.

Na Amazone sú knihy o ich prilákaní a udržaní. Chcem povedať, že niektoré rastliny priťahujú motýle viac ako iné.

Krajinári a údržbári krajiny nie sú to isté. Krajinári plánujú a ľudia udržiavajú krajinu.

Skutočný krajinár by vedel, aké rastliny priťahujú motýle. Údržbár--nie tak veľmi. Údržbár môže kúpiť to, čo je doma, a zasadiť vám to.

Nedalo sa očakávať, že budú vedieť, ako tieto rastliny ovplyvňujú motýle. A ak chcete motýle, musíte si dávať pozor na používané pesticídy. Ľudia, ktorí kosia a orezávajú, nie sú vždy naladení na tieto problémy. Moje 2 centy. Stále ti závidím tvoju motýliu záhradu. Miesto: Palm Island a Severný prístav. V mojom dome v North Porte mám motýliu záhradu. Tento článok je celkom dobrý: Prilákanie motýľov do vašej krajiny HeraldTribune.

Zaregistrujte sa, aby ste mohli uverejňovať príspevky a využívať všetky funkcie nášho veľmi obľúbeného fóra. Je to bezplatné a rýchle. V pláne sú ďalšie darčeky. Podrobné informácie o všetkých U. Rýchla odpoveď – čakajte prosím. Používateľom definované farby Prednastavené farebné vzory. Nepriehľadnosť: Nepriehľadnosť. Najnovšia hodnota. Na základe údajov. Zobraziť podrobné profily: Sarasota, Florida.

Bradenton, Florida. North Port, Florida. Používateľské meno. Pamätáš si ma. Zobraziť podrobný profil Rozšírené alebo hľadať na stránke pomocou. Pokročilé vyhľadávanie vo fórach. Inzeráty Mám motýliu záhradu, ktorá potrebuje údržbu.

Citácia: Pôvodne odoslal dcp Krajinári, ktorí poznajú motýlie záhrady a ktorí tiež udržiavajú náletové kríky, aby záhrada vyzerala úhľadne a pekne.

Správa City-Data Forum. Zrušiť zmeny. Rýchla odpoveď.


Zasaďte záhradu opeľovačov na Floride

Som nový v záhradníctve. Toto leto som si vysadil zeleninovú záhradku a nedarilo sa jej. Počul som, že na jeseň môžem dosiahnuť lepší úspech. Je to správne? Ste jedným z mnohých, ktorí boli vo svojej letnej záhrade sklamaní. Letné horúčavy v našej oblasti sú náročné na zeleninu.

Tieto kvety prilákajú do vašej záhrady motýle, kolibríky, včely a iné opeľovače, čo je prvý krok v trvalo udržateľnom záhradníctve.

25 ZÁHRADNÝCH RASTLÍN A KVETÍN BOTTERFLY

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento materiál sa uchováva online na historické účely. Hoci je v čase zverejnenia presné, už sa neaktualizuje. Stránka môže obsahovať nefunkčné odkazy alebo neaktuálne informácie a časti nemusia fungovať v súčasných webových prehliadačoch. Ak by bola súťaž krásy pre hmyz, motýle by s prehľadom vyhrali. Väčšina motýľov žije len niekoľko týždňov vo svojom očarujúcom, okrídlenom štádiu života. Väčšinu svojho života strávia v iných štádiách: vajíčko, húsenica, kukla, potom dospelý s krídlami. Húsenica panovníka sa vykrmuje na mliečnej rastline. Autor fotografie: Derek Ramsey, Wikimedia Commons. V štádiu kukla sa húsenica monarchy premení na dospelého motýľa.

Motýlia záhrada Mounts bol festivalom pôvodných rastlín na Floride

Aké rastliny priťahujú motýle na Floride? Bottlebrush, Firebush, Milkweed a Lantana sú niektoré z bežnejších rastlín, ktoré priťahujú motýle do záhrady na Floride. Napriek svojej kráse má motýľ na Floride niekoľko nevýhod. Mnohé kultivary sú veľmi náchylné na hrdzu a roztoče. Rastie od Kanady po Floridu a keď je šťastný v suchej pôde a na plnom slnku, môže byť senzáciou krásy.

Problém je, že tu na južnej Floride sa Buddleia davidii chová ako krátkoveká trvalka. Začína dostatočne zdravo, no jej kvetné klasy sa zmenšujú a zmenšujú, až rastlina odumrie.

Rastliny motýľov

Hodsdon má na kotúľanie monarchové vajcia. Pentas, jednu z jej obľúbených nektárových rastlín, treba ostrihať, namočiť do koreňového stimulátora a presadiť. A vyvýšené záhony by mohli využiť čerstvú vrstvu mulča. Jej závodný technik Chris Bernhard tieto práce zvládne. Hodsdon radšej robí túto dôležitú prácu sama.

Zasaďte si motýliu záhradu!

Florida je známa mnohými druhmi atrakcií, najmä plážami a zábavnými parkami. Ale znalci hmyzu vedia, že je to tiež skvelé miesto na potulky medzi motýľmi. Je to vďaka predĺženému obdobiu horúceho a vlhkého počasia – niečomu, čo nie vždy dostane veľkú vďaku – ale čo prispieva k hojnej prítomnosti motýľov. Na Floride je pomerne dlhá sezóna na pozorovanie motýľov, ktorá trvá pol roka, od apríla do septembra. A pôsobivé motýlie záhrady nájdete po celom štáte. Fanúšikovia fluttererov, ktorí sa ocitnú na severnej Floride, by mali zamieriť do Gainesville, kde Floridské múzeum prírodnej histórie ponúka krásnu expozíciu s názvom „Butterfly Rainforest“.

Motýlia záhrada v severnej Floride Spolu s viac ako 12 rastlinami a historickým múzeom Leu House, Harry P. Leu Gardens v Orlande.

Záhradníctvo motýľov na Floride

Nenašli ste, čo ste hľadali? Väčšina nášho obsahu je teraz na orlande. Navštívte orlando. Zasaďte záhradu opeľovačov na Floride.

Rastliny, ktoré priťahujú kolibríky a motýle na Floride

Zo všetkých záhradných rastlín motýľov na južnej Floride je buddleia - alebo "Butterfly Bush" - jednou z najlepších na prilákanie mnohých rôznych druhov motýľov. Nádherné, voňavé kvety v kužeľovitých strapcoch sa počas teplejšieho počasia objavujú na koncoch klenutých vetiev. Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi puttering na záhrade, motýľový krík je pre vás ideálny. Za trocha pravidelnej pozornosti sa vám odmení svojimi nápadnými celoročnými kvetmi a vlastnosťami priťahujúcimi motýle. Hoci je starostlivosť vo väčšine ohľadov jednoduchá, je to jeden ker, ktorý miluje byť takmer stále strihaný. Krásne reaguje na strihanie nožnicami na živé ploty, alebo aspoň potrebuje pravidelné orezávanie, aby zostalo huňaté, pekné a kvitlo, čím viac budete hlucháň - odstrihnite odkvitnuté kvety - tým viac kvetov získate.

Južná Florida je skvelá oblasť pre motýliu záhradu.

Čo môžete pestovať v motýlej záhrade na Floride?

Ak žijete v regióne, kde sneží, jar je v motýlej záhrade potenciálne tým najšpinavším obdobím roka. V závislosti od jarných teplôt sa môže výsadba oneskoriť kvôli zamrznutej pôde. Pri výsadbe alebo presádzaní zhodnoťte svoju pôdu a v prípade potreby ju doplňte kompostom. Čím neskôr zasadíte na jeseň, tým dôležitejšie je mulčovať, aby ste chránili korene rastlín cez zimu. Mliečna tráva je životodarnou miazgou motýľov Monarch Butterflies a jej nedostatok zníži návštevy záhrady na minimum a skráti vaše dobrodružstvá s chovom.

Kontakt Odoberať. Kai Kai Chang, správca motýlej záhrady USF, sa stará o rastliny, na ktorých sa darí motýľom. Amber Sigman.


Pozri si video: MOTÝLIA FARMA ZROD MOTÝĽA