Informácie o púštnej trúbke

Informácie o púštnej trúbkeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Začať

Informácie o závode Desert Trumpet: Informácie o kvetinách púštnej trúby

Autor: Mary H. Dyer, autorka záhradnej redakcie

Púštne poľné kvety vyvinuli zaujímavé úpravy, ktoré ich odlišujú od ostatných rastlín a umožňujú im prežiť v trestajúcom prostredí. Kliknutím sem zobrazíte ďalšie informácie o rastlinách púštnej trúbky vrátane podmienok pestovania púštnej trúbky.


Tipy a pokyny pre najlepšiu možnú starostlivosť o durman

Datura, tiež nazývaný "čertova trúba„Pre svoje nádherné kvetenstvo je veľmi zaujímavý a okrasný ker.

Fakty o durme, krátky zoznam

názovDruh durmanov
RodinaSolanaceae alebo nočný kôš
Typ - ker

Výška - 6 až 16 stôp (2 až 5 metrov)
Vystavenie - plné slnko
Pôda - dosť bohatý

Olistenie - vždyzelená
Kvitnúce - máj až september

Je náchylný na mrznutie a miluje slnko, celé leto, veľmi pekné kvety.


Starostlivosť o rastliny Yellow Bell

Súvisiace články

Žltý zvon (Tecoma stans), tiež známy ako odolné žlté trúby, trúbkový kvet, esperanza alebo žlté staršie, je kvitnúci ker, ktorý dosahuje až 20 stôp vysoký a 10 stôp široký. Tieto rastliny sú odolné voči zónám odolnosti rastlín 7 až 10. Oddelenie poľnohospodárstva USA. Okrem veselých žltých kvetov, ktoré na týchto rastlinách zostávajú od jari do jesene, je najvýraznejšou charakteristikou týchto kríkov pozoruhodný nedostatok starostlivosti potrebný na to, aby vyzerali zdravé a krásne. Tento závod s nízkou údržbou je vynikajúcou voľbou pre neskúseného záhradníka.

Keď je pôda suchá, zalievajte ich hlboko, približne dvakrát alebo trikrát mesačne. Ak máte pochybnosti, skontrolujte pôdu vlhkomerom, aby ste zistili, či vyschla.

Skoro na jar pred začiatkom nového rastu zaštepte alebo orežte končeky výhonkov, aby ste povzbudili rastliny k vyplneniu, alebo ich orezajte na požadovanú veľkosť.

Na začiatku jari a v lete hnojte 2/3 až 3/4 librou síranu amónneho pre zrelý ker. Mladšie kríky môžu vyžadovať iba asi 1/2 libry. Žlté zvony nevyžadujú hnojivo a tento krok je nevyhnutný iba v prípade, že rastlina potrebuje omladenie. Rastliny, ktoré sú pravidelne hnojené, reagujú prudkým rastom a kvitnutím.

  • Žlté zvony všeobecne nemajú problémy so škodcami, keď sa pestujú vonku.
  • Pri orezávaní kríkov používajte sanitárne záhradnícke nožnice. Svoje záhradnícke nožnice môžete dezinfikovať zmesou 1 dielu bielidla a 3 dielov vody. Nechajte záhradnícke nožnice v zmesi päť minút, potom ich opláchnite.
  • Starú zanedbanú rastlinu, ktorá sa stala nežiaduco nožnou alebo vretenovou, môžete omladiť tak, že ju na začiatku jari zastrihnete na pahýľ dlhý 6 centimetrov. Vráti sa s vervou počas celého vegetačného obdobia.

Leslie Rose je spisovateľkou na voľnej nohe a publikuje v ateliéri Demand Studios od roku 2008. Popri práci ako spisovateľka je vynikajúcou maliarkou a skúsenou učiteľkou umenia. Vyštudovala umenie a bakalársky titul v odbore anglický jazyk.


Pozri si video: Budíček