Izbové rastliny portland

Izbové rastliny portlandWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete vyhrať, uveďte svoju e-mailovú adresu k akejkoľvek objednávke, ktorú chcete zadať! Reclamation je žena z farebného butiku v Portlande, OR, ktorý ponúka ručne vyrábaný tovar, rastliny, darčeky a terária, ako aj náš vlastný ručne vyrábaný tovar. Zameriavame sa na vytváranie príjemného priestoru, ktorý podporuje komunitu prostredníctvom špeciálnych podujatí, kurzov a spolupráce s inými miestnymi tvorcami. Snažíme sa pestovať inkluzívny priestor, kde ľudia prichádzajú za jedinečným výberom produktov a vracajú sa, aby sa spájali a budovali spolu.

Obsah:
  • Pdx rastliny
  • Blog Život v Portlande
  • Burberry ステンカラーコート
  • dizajn a starostlivosť o rastliny.
  • Dom jaslí Pomarius
  • Shopper’s Diary: A Milostná aféra s izbovými rastlinami v škôlke Pistils v Portlande
  • Novinky o obnove domu
  • Záhradné centrum Cedar Hills
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: MÔJ PRVÝ VLOG: Nakupovanie rastlín v Portlande – IKEA – Marbott’s Nursery – Plant Shop – Portland, ALEBO

Pdx rastliny

Rastliny majú silu premeniť váš priestor a veríme, že patria všade. Preto sme vytvorili kolekciu našich obľúbených izbových rastlín – dôveryhodných obľúbených aj rarít. Plant Craft predstavuje výtvory nášho inovačného štúdia pre izbové rastliny. Náš malý tím umelcov a tvorcov ide nad rámec črepníkových rastlín, aby navrhol všestranné nové spôsoby, ako priniesť zeleň do všetkých oblastí domova, od steny cez parapet až po strop.

Ponúkame vášeň, odborné znalosti a nástroje všetkým, ktorí hľadajú svoju vnútornú zeleň. Zdieľanie vedomostí a nápadov poháňa a informuje náš tím a podnikanie. Všetci sme – zákazníci aj zamestnanci – učitelia a študenti, ktorých spája spoločná vášeň pre rastliny a láska k prírode. Naše online workshopy spájajú milovníkov rastlín zo všetkých prostredí a úrovní skúseností, aby sa mohli učiť a vyrábať z akéhokoľvek miesta.

Náš vlajkový obchod v srdci okresu Mississippi bol otvorený v roku Jedna z popredných destinácií Portlandu pre izbové rastliny, naše solárium obsahuje rozsiahlu škálu tropických rastlín, sukulentov a kaktusov, zatiaľ čo záhradka ponúka výrazný výber vonkajších rastlín, ktoré dobre fungujú v našom Tichomorí. Severozápadné podnebie – a, samozrejme, náš kŕdeľ bantamových sliepok.

Otvorili sme dvere do našej novej lokality v historickej štvrti Portlandu Slabtown v roku So zameraním na izbové rastliny a mestskú zeleň ponúka Pistils Slabtown širokú zbierku ručne vyrábanej keramiky od miestnych a národných výrobcov, naše domáce živé umelecké diela a rozsiahly výber izbových rastlín v priestore navrhnutom tak, aby inšpiroval.

Náš sklad, ktorý je domovom nášho výrobného štúdia a centra plnenia, je semeniskom nových nápadov – kde sa ručne montujú papraďorasty a rastliny sa posielajú ľuďom po celej krajine. Pravidelne otvorené pre verejnosť pre pop-up predaje a špeciálne udalosti. Časté otázky o dovolenke. Náš sprievodca darčekmi má všetko, čo potrebujete!

Core Collection. Farebné akcenty. Iba miestne rastliny. Namontované rastliny. Rastliny v skle. Sady zásobovania rastlín. Rastlinné príslušenstvo. Rastlinné potreby. Pistils Merch. Rastliny pre začiatočníkov. Darčekové poukážky. Môj košík 0. Plant Craft Plant Craft predstavuje výtvory nášho inovačného štúdia pre izbové rastliny.

Pre vaše rastliny Vaše rastliny si zaslúžia to najlepšie. Tu je sortiment našej obľúbenej keramiky, náradia a ďalších, ktoré pomôžu vašim rastlinám prosperovať a vyzerať presne vo vašej domácnosti. Momentálne otvorené pre návštevníkov s bezpečnostnými opatreniami a novými otváracími hodinami! Slabtown Otvorili sme dvere do našej novej lokality v historickej štvrti Slabtown v Portlande vo Warehouse Home pre naše výrobné štúdio a centrum plnenia, náš sklad je semeniskom pre nové nápady – kde sa čeľuste montujú ručne a rastliny sa posielajú ľuďom do celého sveta. krajina.

Objavte náš Instagram Zobraziť kanál.


Blog Život v Portlande

Milujeme naše rastliny v našich záhradách a v našich domovoch. Ponúkame široký sortiment izbových rastlín vrátane bonsajov, orchideí, kaktusov a sukulentov. Svet izbových rastlín je často plný prekvapení. Keď vaša vonkajšia záhrada spí, rozjasnite sivé dni izbovými rastlinami. Starostlivosť o izbové rastliny je skvelý spôsob, ako udržať váš zelený palec šťastný. Ak máte radi tropické, nezvyčajné rastliny, ktoré v našich klimatických podmienkach nemôžu prežiť vonku, môžete si vytvoriť domov pre niektoré z týchto krás vo svojom dome. Od Aloe po Zygopetalum pokrývame abecedu s možnosťami pre váš domov alebo kanceláriu; rastliny pre vaše najsvetlejšie okno alebo váš najtmavší kút, tie, ktoré budú milovať vlhkosť v blízkosti vašej sprchy alebo uprednostňujú suché, slnečné miesto.

Objavte svoje nové obľúbené izbové rastliny! Tu nájdete výber z nášho obrovského skleníka, ktorý je k dispozícii na vyzdvihnutie v predajni alebo doručenie do miestneho Portlandu.

Burberry ステンカラーコート

Naše motto: rastlín nikdy nie je dosť! Milujeme svieži a jasný živý umelecký prvok, ktorý rastliny pridávajú do domácej dekorácie. Hovoríme, že by sme v podstate boli v poriadku, keby sme premenili naše domovy na džungľu. V blogu tohto mesiaca zdieľame naše obľúbené miesta na nákup rastlín v Portlande. Od tajného záhradného raja na ostrove Sauvie až po rušné obchody s rastlinami v centre mesta, Portland je snom milovníkov rastlín. Taktiež odhaľujeme našu novú botanickú kolekciu obsahujúcu náš najpredávanejší rad rastlín, kvetináčov, črepníkov a botanických produktov. Páči sa nám, že Solabee je viac než len obchod s rastlinami – je to tiež kvetinový obchod s kompletnými službami. Zakaždým, keď vstúpite do Solabee, dokonca aj ako vášnivý milovník rastlín, zaručene zbadáte nový druh vzácnej rastliny, o ktorej ste ani netušili.

Dizajn a starostlivosť o rastliny.

Nakupujte zo širokého sortimentu darčekov pre čerstvé izbové rastliny a objednajte si rastliny online na doručenie v južnom Portlande v USA. Naše živé izbové rastliny rozžiaria vašu obývačku, kuchyňu či kanceláriu. Posielanie čerstvých kvitnúcich rastlín, aby sa stali najlepšími darčekmi šetrnými k životnému prostrediu pre vašich blízkych, priateľov alebo rodinných príslušníkov. Kúpte si izbové rastliny online spolu s narodeninovými darčekovými košmi s nami namiesto toho, aby ste trávili čas v obchode.

Hickman, ktorá sa narodila a vyrastala na broskyňovej farme v Kórei, verí, že rastliny zohrávali v jej živote vplyvnú úlohu už od detstva. Vždy to bola len časť môjho života.

Dom jaslí Pomarius

Pozrite sa na najlepšie záhradné centrá a škôlky v oblasti Portlandu, vrátane mestských záhradných centier v srdci mesta a rozsiahlych škôlok na farme. Líšia sa veľkosťou, výberom a umiestnením, ale všetky zdieľajú lásku k záhradkárstvu – a pomáhajú svojim zákazníkom nájsť tie správne rastliny a zásoby pre ich záhradu a špecifické potreby. Je to najväčšie nezávislé záhradné centrum s kompletnými službami v údolí Willamette. Foto s láskavým dovolením Portland Nursery. Keď škôlka v Portlande otvorila svoje brány v roku , počet konských povozov prevýšil počet áut – ale ľudia všade pracovali na záhrade, rovnako ako teraz. Dnes škôlka funguje na dvoch miestach v juhovýchodnom Portlande.

Shopper’s Diary: A Milostná aféra s izbovými rastlinami v škôlke Pistils v Portlande

Africké fialky Malá rastlina, ktorá môže kedykoľvek kvitnúť. Tieto krásky budú dobre rásť pod fluorescenčným svetlom a ako jasné, nepriame slnečné svetlo. Odrežte kvety po odumretí kvetu a zabezpečte dobré vetranie. Neprelievajte a udržiavajte pôdu vždy rovnomerne vlhkú. Počas jari až do jesene kŕmte každý mesiac hnojivom bez obsahu dusíka. Areca Palms Skvelé izbové rastliny, ktorým sa darí na jasnom nepriamom slnečnom svetle a môžu byť na leto umiestnené vonku v oblasti s filtrovaným svetlom.

Kancelárske závody v Portlande, servis interiérových závodov, návrhy interiérovej krajiny, zelené steny, živé steny a váš zdroj na prenájom rastlín na podnikanie.

Novinky o obnove domu

Nájdite perfektný črepník pre vašu rastlinu alebo dokonalú rastlinu pre váš črepník! Zavolajte a zanechajte správu alebo e-mail na plánovanie. Kontaktujte nás.

Záhradné centrum Cedar Hills

SÚVISIACE VIDEO: Portlandský vlog o izbovej rastline! Štyri dni v nákupe rastlín PDX!

Arizona Living je jedinečná rastlinná škôlka špecializujúca sa na kaktusy, sukulenty a izbové rastliny. Zameriavajú sa na pomoc ľuďom pri výbere rastlín, ktoré prežijú a prosperujú na viktoriánskom pobreží... Zameriavajú sa na pomoc ľuďom pri výbere rastlín, ktoré prežijú a prosperujú vo viktoriánskom pobrežnom prostredí. Všetky rastliny, ktoré predávajú, sa dodávajú s bezstarostnými listami na starostlivosť a sú kedykoľvek k dispozícii prostredníctvom textovej správy, Instagramu, Facebooku a ich stránky kontaktujte nás, kde získate bezplatné následné otázky. Chcú, aby každý zákazník získal dôveru, že sa bude ľahko starať o svojich nových rastlinných priateľov a znalosti potrebné na pestovanie ich zbierky.

Uchovávame rozmanitú zbierku izbových rastlín, ktoré oživia váš priestor alebo vám pomôžu nájsť dokonalý darček.

Rastliny majú silu premeniť váš priestor a veríme, že patria všade. Preto sme vytvorili kolekciu našich obľúbených izbových rastlín – dôveryhodných obľúbených aj rarít. Plant Craft predstavuje výtvory nášho inovačného štúdia pre izbové rastliny. Náš malý tím umelcov a tvorcov ide nad rámec črepníkových rastlín, aby navrhol všestranné nové spôsoby, ako priniesť zeleň do všetkých oblastí domova, od steny cez parapet až po strop. Ponúkame vášeň, odborné znalosti a nástroje všetkým, ktorí hľadajú svoju vnútornú zeleň. Zdieľanie vedomostí a nápadov poháňa a informuje náš tím a podnikanie. Všetci sme – zákazníci aj zamestnanci – učitelia a študenti, ktorých spája spoločná vášeň pre rastliny a láska k prírode.

Moja prvá spomienka na izbovú rastlinu bola, keď som mal asi 4 roky. Pamätám si zreteľne. Bol vyšší ako ja a bol som tak fascinovaný. Vtedy som dostal svoju prvú prácu v predaji kvetov.


Pozri si video: HDZ VR 32 Kristalon na izbové rastliny vo fľaši