Najuznávanejšie tituly v záhradníctve

Najuznávanejšie tituly v záhradníctve

S prístupom k národnému historickému miestu a jedinečnému živému laboratóriu, ktoré poskytuje študentom staršie príležitosti na dokončenie projektov kampusu, vám tento program pomôže získať kreatívne, podnikateľské a profesionálne zručnosti potrebné na to, aby ste sa stali lídrom v tomto odvetví. . Umenie, veda a podnikanie v záhradníctve sú stredobodom tohto programu, ktorý zaisťuje, že študenti sa naučia zručnosti potrebné na vytváranie krajiny, obnovu historických záhrad, zveľaďovanie komunít a vyjadrenie svojej kreativity, pričom sa učia zložitosti v širokom spektre profesionálnych prostredí. Okrem toho, dynamické, praktické príležitosti zažiť mnohé aspekty tohto odvetvia budú znamenať rozdiel, keď sa budete snažiť stať sa profesionálnym záhradníkom. Aj keď to nie sú požiadavky programu, tieto návrhy pomôžu zabezpečiť, aby študenti mali správne nástroje na podporu kvalitného vzdelávania na diaľku. Získajte znalosti a zdokonaľte svoje zručnosti v oblasti krajinnej výstavby, starostlivosti o škôlky a výživy pôdy a rastlín, aby ste boli pripravení pracovať pri vytváraní a rozvoji dynamických obytných pozemkov, obchodných lokalít a komunít. Rastúci záujem o terénne úpravy, záhradkárstvo a mestské poľnohospodárstvo núti viac ľudí míňať peniaze na tieto príjemné rozptýlenia a otvára nové príležitosti pre absolventov.

Obsah:
  • 4 najlepšie online obchodné školy pre záhradnícke programy v roku 2021
  • Online programy
  • Technológia krajiny a záhradníctva
  • Prehľad programu
  • Záhradnícky terapeutický program
  • Záhradnícke stupne
  • BSc (Hons) Záhradníctvo (rastlinná veda)
  • #EnrollAtVSU
  • B.S. Záhradníctvo a mestské poľnohospodárstvo
  • Záhradnícky technik
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Najzbytočnejšie vedecké tituly...

4 najlepšie online obchodné školy pre záhradnícke programy v roku 2021

Fyzická adresa: E. Kariérne informácie nie sú špecifické pre stupeň vzdelania. Niektoré kariérne možnosti môžu vyžadovať pokročilý titul. Ďalšie informácie nájdete na stránke zdrojov údajov EMSI.

Popisy kurzov a aktuálne požiadavky programu nájdete vo všeobecnom katalógu U of I. Ak sa chcete dozvedieť o termínoch a požiadavkách na oprávnenosť, navštívte kanceláriu finančnej pomoci University of Idaho. Všeobecné štipendiá založené na potrebách a zásluhách nájdete na stránke štipendií úradu finančnej pomoci. Profesionáli v záhradníctve robia kariéru pestovaním a starostlivosťou o rastliny, ale potrebujete viac ako len zelený palec.

Študujte témy ako kultúra rastlinného tkaniva a štepenie; veda o pôde; pestovanie kvetov, ovocia, kríkov stromov a zeleniny; opeľovanie a oveľa viac a zároveň získavanie praktických skúseností na rastlinných vedeckých farmách a počítačom riadených skleníkoch v tomto programe.

Študentský život. Naši ľudia postgraduálni študenti. Oddelenie rastlinných vied Prihláste sa. Kontaktujte Katedru rastlinných vied.

University of Idaho Fyzická adresa: E. Záhradníctvo a mestské poľnohospodárstvo B. Záhradníctvo a mestské poľnohospodárstvo. Príprava na titul Ak sa chcete pripraviť na kurzy potrebné na získanie tohto titulu, odporúčame vám: absolvovať kurzy biológie a vedy zasadiť záhradu navštíviť skleníky pracovať na farme. Ukážka študijného plánu 4-ročný plán pdf Popis kurzov a aktuálne požiadavky programu nájdete vo všeobecnom katalógu U of I.

Finančná pomoc Ak sa chcete dozvedieť o termínoch a požiadavkách oprávnenosti, navštívte kanceláriu finančnej pomoci University of Idaho. Praktické učenie Rastlinné vedecké farmy Počítačom riadené skleníky Škôlky, golfové ihriská, krajinné zariadenia Štúdium v ​​zahraničí na Taiwane, v Mexiku alebo Indii. Stupeň Titul Príprava Titul Plán. Finančné štipendiá finančnej pomoci. Zapojte sa do klubov praktického učenia. Udržateľné postupy, zelené palce Profesionáli v záhradníctve robia kariéru pestovaním rastlín a starostlivosťou o ne, ale potrebujete viac než len zelený palec.

Rýchle fakty Dokončite svoju vlastnú nezávislú štúdiu Pestujte kvitnúce plodiny a tropické rastliny, aby ste získali skúsenosti s pestovaním plodín a manažmentom Používajte špecializované techniky klonovania na produkciu kvitnúcich, ovocných a zeleninových rastlín Navštívte škôlky, golfové ihriská a špičkové zariadenia na krajinu Pestujte a darujte produkovať z ekologickej farmy UI do miestnej potravinovej banky.

Veda o rastlinách Získajte vedecké poznatky o tom, ako rastliny rastú a ako sa rastlinné produkty využívajú.


Online programy

Záhradníctvo je veda a umenie pestovania rastlín pre jedlo, osobné potešenie a zlepšenie životného prostredia. Záhradníctvo zahŕňa produkciu, marketing a využitie produktov z ovocia a zeleniny, ktoré zlepšujú zdravie a pohodu, tieňové stromy, ktoré znižujú efekt mestských tepelných ostrovov, podstielkové rastliny, ktoré zvyšujú obchodné zisky, a interiérové ​​rastliny, ktoré znižujú stres a zvyšujú produktivitu. Všetci študenti musia spĺňať požiadavky uvedené v katalógu, aby mohli absolvovať štúdium. Na pomoc študentom s nákladmi na vzdelávanie sú k dispozícii rôzne štátne, federálne a univerzitné programy sponzorované. Washingtonská štátna univerzita každoročne udeľuje študentom finančnú pomoc a štipendiá v miliónoch dolárov na základe finančnej potreby, akademických zásluh alebo kombinácie oboch.

Okrem výučby mnohých kurzov, ktoré absolvujete, je Fakulta záhradníctva prístupná aj študentom ako stáž a riadené štúdium.

Technológia krajiny a záhradníctva

Ak ste niekedy uvažovali o vlastnej kvetinovej záhrade, kde sa o nich budete starať ako o ľudí, potom je kariéra v záhradníctve všetko, čo potrebujete. Okrem kvitnutia je však záhradníctvo skutočne široké. Ale môžete sa dozvedieť viac o záhradníctve a začať kariéru tým, že získate titul v záhradníctve. Najzaujímavejšie na tom je, že teraz môžete získať titul zo záhradníctva online, čo vám chceme ukázať. Mnoho kariér v záhradníctve zahŕňa predaj, administratívu a financie a tento program vám pomáha rozvíjať vaše zručnosti v týchto oblastiach prostredníctvom kurzov zameraných na poľnohospodárstvo. V súčasnosti však nie je dostatok kvalifikovaných záhradníkov na uspokojenie rastúcej potreby bezpečných a zdravých potravín a funkčných a malebných zelených plôch. Záhradníctvo je základom toho, ako ľudia prežívajú a prosperujú na planéte. Najdôležitejšie je, že nás živí, zlepšuje našu psychickú a fyzickú pohodu a vytvára parametre nášho každodenného života. Takže čítajte ďalej a dozviete sa viac o tom, ako získať titul zo záhradníctva online, školu, kurz a vyhliadky na prácu v záhradníctve. Ale skôr ako budeme pokračovať, môžete si prejsť obsah nižšie, kde nájdete prehľad toho, čo môžete v tomto článku očakávať.

Prehľad programu

Katedra záhradníctva bola založená v r pod vedením Dr. Casimira D. Od svojho založenia DoH vyvinulo programy a iniciovalo kurzy, ktoré boli relevantné a reagovali na potreby záhradníckeho priemyslu. Podľa definície je záhradníctvo veda, umenie a podnikanie v oblasti intenzívnej produkcie, distribúcie a využívania rastlín vysokej hodnoty, vrátane jednoročných a viacročných druhov, potravinárskych aj nepotravinárskych rastlín a rastlín pestovaných vonku, v interiéri a v chránených oblastiach. alebo kontrolované prostredie. Záhradnícke plodiny sa vhodne kategorizujú na zeleninu, ovocie, okrasné plodiny a plantážne alebo priemyselné plodiny.

Absolventský program v záhradníctve na Michiganskej štátnej univerzite je jedným z najstarších, najväčších a najprestížnejších absolventských programov v oblasti záhradníctva v USA.

Záhradnícky terapeutický program

Viac ako starostlivosť o kvetinové záhony môže viesť záhradníctvo k obohacujúcej kariére – či už pomáhate v boji proti potravinovej chudobe alebo liečite pacientov prostredníctvom terapeutického záhradníctva. Podnikateľsky orientovaní jednotlivci a dokonca aj zdravotnícki pracovníci majú svoje miesto v záhradníctve, pričom plnia dôležité úlohy záhradných konzultantov a záhradných terapeutov. Či už ste absolvent školy, máte titul alebo by ste chceli zmeniť kariéru, kurzy záhradníctva sú dostupné na všetkých úrovniach pre uchádzačov bez ohľadu na zázemie. Zistite, prečo by ste mali zvážiť kariéru v záhradníctve a aké vstupné cesty máte k dispozícii. Šanca pracovať vonku, byť kreatívna a premeniť vášeň na kariéru často zdôvodňuje záujem uchádzačov o prácu v záhradníctve, hovorí Suzanne Moss, vedúca vzdelávania a vzdelávania v Royal Horticultural Society RHS.

Záhradnícke stupne

Úvod do záhradníctva s dôrazom na domestikáciu rastlín, morfológiu, klasifikáciu, svetové potravinárske plodiny, komodity, záhrady, rozmnožovanie a agrochemikálie. Obsah kurzu HORT, ako je uvedený v úplnom prehľade kurzu, sa zaoberá základnými konceptmi a špeciálnymi oblasťami, ktoré prispievajú nielen k vede a technike v záhradníctve, ale aj k umeniu. Poskytuje prehľad o úlohe rôznych odborností prírodných vied napr. Kurz začína pôvodom a domestikáciou rastlín, po ktorej nasleduje: A. Prehľad záhradníctva, ktorý zahŕňa vysvetlenie záhradníckeho priemyslu, ako dosiahnuť úspech v záhradníctve a vzťah medzi záhradníctvom a životným prostredím; B. Veda v záhradníctve, ktorá zahŕňa klasifikáciu rastlín, rozmnožovanie rastlín, výživu rastlín, environmentálne faktory ovplyvňujúce rast a vývoj rastlín, regulátory rastu rastlín, fyziológiu po zbere úrody a ochranu proti škodcom; C. Manažment a produkcia záhradných plodín, ktoré zahŕňajú škôlky, kvetinové plodiny, trávnik, zeleninu, ovocie a orechy; D.

Katedra rastlinných vied ponúka štvorročné študijné programy v záhradníctve vedúce k titulu bakalár prírodných vied. Existuje šesť záhradníctva.

BSc (Hons) Záhradníctvo (rastlinná veda)

Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie vášho používateľského zážitku. Pokračovaním v prehliadaní stránky súhlasíte s naším používaním cookies. Viac sa dozviete tu.

#EnrollAtVSU

Funkcia, krása a udržateľnosť sa spájajú v oblasti záhradníctva. Dobre navrhnutá a udržiavaná krajina poskytuje nielen pekný výhľad, ale je tiež rozhodujúca pre udržanie zdravého životného prostredia a zachovanie vzácnych zdrojov. Urobte prvý krok vpred vo svojej kariére pri navrhovaní, budovaní a udržiavaní atraktívnych, zdravých vonkajších priestorov – čítajte ďalej a dozviete sa o našich študijných a certifikačných programoch. Vzorka kurzov pre tieto kariéry.

Zobraziť katalóg.

B.S. Záhradníctvo a mestské poľnohospodárstvo

Ako študent budete študovať, ako vytvoriť a udržiavať krásne, udržateľné prostredie, v ktorom môžete žiť, pracovať a hrať sa. Možnosť Záhradnícke podnikanie môže pripraviť študenta buď na okamžité zamestnanie v záhradníckom podniku, alebo na postgraduálne štúdium s dôrazom na agropodnikanie. Študenti sa učia základné záhradnícke zručnosti, techniky starostlivosti o rastliny a úlohu, ktorú rastliny a krajinné aplikácie zohrávajú pri udržiavaní životného prostredia. Maloletý je cenným dokladom, ktorý môže študentom poskytnúť výhodu na trhu práce. Možnosť Food Safety (Bezpečnosť potravín) ponúka školenia študentov v princípoch a postupoch minimalizácie potenciálnych rizík pre bezpečnosť potravín pri pestovaní, manipulácii a spracovaní ovocia a zeleniny. Požiadavky na titul Dokončiť v 4 plánovacej príručke.

Záhradnícky technik

Divízia prírodných vied Kurzy okrasného záhradníctva sú navrhnuté tak, aby umožnili študentom pripraviť sa na vzrušujúcu kariéru v základnej a rôznorodej záhradníckej profesii. Kariéra v manažmente škôlok, maloobchodných záhradných centrách, krajinný dizajn, inštalácia a údržba, arboréta a botanické záhrady, arboristika, interiérové ​​terénne úpravy, vzdelávanie a výskum sú len niektoré z možností. Tento titul je súčasťou nášho komplexného programu poľnohospodárskych vied.