Informácie o rajčiakoch Beefmaster: Ako pestovať rastliny Beefmaster

Informácie o rajčiakoch Beefmaster: Ako pestovať rastliny BeefmasterWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Autor: Amy Grant

Ak chcete pestovať veľké hovädzie steaky, skúste si vypestovať paradajky Beefmaster. Rastliny paradajok Beefmaster produkujú obrovské paradajky, a to až do hmotnosti 2 kg (necelých kg)! Hybridné paradajky Beefmaster sú viničové paradajky, ktoré sú plodnými producentmi. Máte záujem o ďalšie informácie o rajčinách Beefmaster? Čítajte ďalej a dozviete sa, ako pestovať rastliny Beefmaster, a ďalšie súvisiace informácie.

Informácie o paradajkách Beefmaster

Existuje asi 13 druhov rastlín divých paradajok a stovky hybridov. Hybridy sú vytvárané tak, aby z vybraných znakov vyšľachtili paradajku. To je prípad hybridov Beefmaster (Lycopersicon esculentum var. Beefmaster), pri ktorej bola rastlina vyšľachtená na produkciu väčších, mäsitejších a chorobu odolných paradajok.

Majstri hovädzieho mäsa sú klasifikovaní ako hybridy F1, čo znamená, že boli krížení z dvoch odlišných „čistých“ paradajok. Čo to pre vás znamená je, že hybrid prvej generácie by mal mať lepšiu vitalitu a produkovať väčšie výnosy, ale ak ušetríte semená, ovocie nasledujúcich rokov bude pravdepodobne na nepoznanie od predchádzajúcej.

Ako už bolo spomenuté, rastliny paradajok Beefmaster sú neurčité (viničové) paradajky. To znamená, že dávajú prednosť množstvu vytyčovania a prerezávania prísaviek paradajok, keď rastú vertikálne.

Rastliny produkujú pevné, mäsité paradajky a sú plodnými plodinami. Tento typ paradajkového hybridu je odolný proti vädnutiu verticillium, vädnutiu fusarium a nematódam koreňového uzla. Majú tiež dobrú toleranciu proti praskaniu a štiepeniu.

Ako pestovať rastliny Beefmaster

Pestovanie paradajok Beefmaster je jednoduché pomocou osiva alebo sa tento hybrid často vyskytuje ako sadenica v škôlkach. Semená začnite buď doma 5-6 týždňov pred posledným dátumom mrazu pre vašu oblasť, alebo sadenice vysaďte po tom, ako prebehne všetok mráz. V prípade transplantácií rozložte sadenice 2 - 2 feet stopy (61 - 76 cm) od seba.

Biftek z paradajok má pomerne dlhé vegetačné obdobie, 80 dní, takže ak žijete v chladnejšej oblasti, rastliny vyložte skôr, ale chráňte ich pred chladom.

Tento článok bol naposledy aktualizovaný dňa


Hybridná rastlina rajčiakov Beefmaster

  • Rod 2: Lykožrút
  • Druh: esculentum
  • Odroda: Beefmaster Hybrid
  • Forma položky: Balenie po 6
  • Virtuálna forma: Južné zóny 7. - 11. Začiatok prepravy 6.6.15

  • Rod 2: Lykožrút
  • Druh: esculentum
  • Odroda: Beefmaster Hybrid
  • Forma položky: Balenie po 6
  • Virtuálna forma: Južné zóny 7. - 11. Začiatok prepravy 6.6.15

Aký veľký je Beefmaster Hybrid? Naplánujte si veľa paradajok s hmotnosťou 1 libra a niektoré až 1 1/2 libry! Napriek všetkému objemu sú tiež slané a lahodné, s dobrým pomerom pevných látok k gélu a intenzívnou chuťou.

Odroda, ktorú budete obdivovať a na ktorej si užijete viac, je odolná voči Verticillium Wilt, Fusarium Wilt a Root Knot Nematodes.

Na záhrade umiestnite rastliny vzdialené 2 až 2 stopy.

Vynikajúca kvalita - ručne pestované k dokonalosti!

Každá rastlina je pestovaná k dokonalosti a pripravená na vzlet vo vašej záhrade alebo vo vašich najlepších nádobách, sú to absolútne najkvalitnejšie letničky kdekoľvek. Náš široký výber zahŕňa vysoko kvalitné paradajky z dedičstva, kompaktnú záhradnú zeleninu, exkluzívne kombinované výsadby, koncové rastliny Petunias, Calibrachoas, kvitnúce viniča a rastliny lístia.

Exkluzívne rastové médiá vytvárajú silný rast

Naša špeciálna zmes vytvára ideálnu hustotu a rovnováhu úrovní pH pre najlepší vývoj koreňov a zadržiavanie vody. To podporuje rýchlejšie zakorenenie, lepšie rozvetvenie a intenzívnejší rast. im dáva náskok, ktorý potrebujú, aby mohli rásť čo najlepšie!

Najnovšie environmentálne kontroly

Naše skleníky ponúkajú najmodernejšie kontroly životného prostredia, ktoré zaisťujú zdravie a vitalitu vašich rastlín. Každá rastlina je ručne pestovaná a kontrolovaná profesionálmi v odbore. Už mnoho desaťročí pestujeme vynikajúce rastliny a ku každému z nich pristupujeme opatrne. Vďaka pravidelnému monitorovaniu a staromódnej pozornosti venovanej detailom sa o rastliny parku stará oveľa lepšie ako o hromadne vyrábané tácky, ktoré nájdete inde.

Dodávané v biologicky odbúrateľných kvetináčoch Elle

Naše 6 balíčky jednoročných rastlín sa pestujú v biologicky odbúrateľných kvetináčoch Elle. Tieto textilné rukávy umožňujú prienik vzduchu, vody a dokonca aj koreňov rastlín. Výsledkom je vynikajúce prevzdušnenie, menšie zhutnenie pôdy a vynikajúci rast koreňov. Rastliny vypestované z odrezkov v kvetináčoch Elle sa usadia oveľa rýchlejšie, zostanú zdravšie počas rastu a prepravy a ľahko sa presadia do záhrady alebo kontajnera. Každý hrniec Elle je približne 2 palce dlhý, 2 ½ palca široký a 3 palce hlboký. Keď si objednáte 6-balenie, dostanete šesť hrncov Elle v jednotke dlhej 7 palcov, širokej 5 palcov a hlbokej 3 palcov.

Expresná preprava do záhrady bez ďalších poplatkov

Keď je čas, aby sa vaše rastliny vydali na cestu z našich skleníkov k vašim dverám, s ich zdravím neriskujeme. Každý závod dostane expresnú (2-dennú) prepravu za ekonomickejšie štandardné sadzby pre prepravu, aby dorazila rýchlo a bez zbytočných prieťahov.

Matka príroda neposkytuje žiadne záruky, ale my v Park Seed určite áno! Tu je naša jednoznačná záruka a spôsob použitia. U všetkých produktov Park Seed je zaručená vysoká kvalita, vernosť ich písania, správne dodanie a výkon podľa inzercie. Pokiaľ sa vášmu závodu venovala naša odporúčaná starostlivosť a nevykonávate činnosť k vašej spokojnosti, oznámte nám to a my vám ju bezplatne vymeníme alebo poskytneme náklady na produkt ako kredit na nákup v budúcnosti. Ak bol niektorý závod poškodený pri preprave, okamžite nás kontaktujte na adrese [email protected]

Ak ktorákoľvek ročná rastlina nespĺňa vaše štandardy, kontaktujte nás na adrese [email protected] do 14 dní od prijatia. Je to také jednoduché.


O tomto produkte

Beefmaster Hybrid, chutná obrovská červená paradajka, pravidelne vyhráva ocenenie za veľkosť na okresných veľtrhoch a súťažiach. Tento masový typ biftek je nielen obrovský, ale aj veľmi odolný, s ohromujúcimi výťažkami počas dlhej sezóny na neurčitých viničoch.

Aký veľký je Beefmaster Hybrid? Naplánujte si veľa paradajok s hmotnosťou 1 libra a niektoré veľké až 1 1/2 libry. Napriek všetkému objemu sú tiež slané a lahodné, s dobrým pomerom pevných látok k gélu a intenzívnou chuťou.

Odroda, ktorú budete viac obdivovať a vychutnať si na nej, je odolná proti vädnutiu verticillium, vädnutiu Fusarium a háďatkám koreňovým.

Semená začnite v interiéri 5 až 6 týždňov pred posledným dátumom mrazu. Transplantujte do záhrady s odstupom 2 až 2 1/2 stopy.


Pozri si video: Dracaena, Dracéna, hnednutie listov, pestovanie, izbová rastlina