Informácie o Hairgrass

Informácie o HairgrassWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Začať

Okrasná tráva na vlasy - Tipy na pestovanie všívanej vlasov

Autor: Bonnie L. Grant, certifikovaný mestský poľnohospodár

Mnohé z okrasných tráv sú vhodné pre suché a slnečné miesta. Všívaná vlasová tráva sa však na také miesta dokonale hodí. Tento článok poskytuje informácie o využívaní tasssockovej trávy v krajine.


Ako orezávať okrasné trávy

Posledná aktualizácia: 29. marca 2019 Referencie

Spoluautorom tohto článku bola Lauren Kurtz. Lauren Kurtz je prírodovedkyňa a záhradnícka špecialistka. Lauren pracovala pre Aurora v Colorade, kde riadila záhradu Water-Wise Garden v mestskom centre Aurora pre oddelenie ochrany vody. V roku 2014 získala titul BA v odbore environmentalistika a udržateľnosť na univerzite Western Michigan University.

V tomto článku je citovaných 15 odkazov, ktoré nájdete v spodnej časti stránky.

Tento článok bol videný 14 089 krát.

Okrasné trávy môžu byť krásnym a nenáročným doplnkom na dvor alebo do záhrady. Prerezávanie väčšiny okrasných tráv pozostáva z ročného trimu. Listnaté trávy (trávy, ktoré idú spať) je potrebné nechať väčšinu svojej dĺžky orezať počas fázy vegetačného pokoja alebo pred začiatkom nového rastu. Vždy zelené trávy (trávy, ktoré sú zelené po celý rok), zvyčajne stačí orezať iba kúsok ich dĺžky. Potom už stačí len malé prerezávanie, aby vaša tráva vyzerala dobre.


Pozri si video: How to plant hairgrass in your Aquascape