Ako sa starám o svoju burinu

Ako sa starám o svoju burinuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rast kanabisu pozostáva zo série fáz, ktorými rastliny prechádzajú počas svojho životného cyklu. Každá fáza procesu pestovania kanabisu si vyžaduje svoje vlastné jedinečné požiadavky, vrátane rôznych úrovní svetla, vody a živín. Ak máte izbovú pestovateľskú miestnosť, vaša rastlina má schopnosť kvitnúť už po niekoľkých týždňoch! Kvalita vašej rastliny závisí od vašich znalostí o fázach rastu kanabisu a životnom cykle vašich rastlín. Klíčenie: dni 2.

Obsah:
  • Prečo je tma dôležitá pre rastliny konope
  • 7 vecí, ktoré by ste mali vedieť o kanabise v Quebecu
  • Zistite, ako začnete pestovať: Nové pravidlá pre pestovanie kvetináčov doma
  • často kladené otázky
  • Aké ľahké je pestovať kanabis doma?
  • Mám si doma pestovať vlastnú burinu? Tu je to, čo potrebujete vedieť
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Vypestujte si dokonalé kanabis: 10 najlepších tipov!

Prečo je tma dôležitá pre rastliny konope

Konope počas prvých šiestich mesiacov legalizácie je jasné, že obyvatelia ostrova majú záujem o konzumáciu tohto produktu a záujem o pestovanie marihuany tiež rastie, hovoria maloobchodníci. Veseys Seeds v Yorku, P. Grow Daddy, ktorá predáva zariadenia na pestovanie a fajčenie kanabisu online a zo svojho obchodu v Stratforde, P. Cannabis začala predávať semená marihuany v januári, ale hovorí, že záujem o legálne semená nie je veľký. Zabezpečila to, čo nazývala obmedzená dodávka od Canopy Growth so sídlom v Ontáriu na nákup v obchode a online.

Cannabis do CBC. Zámerom kanabisu je zvýšiť rozmanitosť semien na sklade, keď budú k dispozícii zásoby. Návšteva stránky agentúry ukazuje, že má na predaj iba dve odrody semien indica.

Ľudia si „určite objednávajú [semená] z iných provincií,“ povedal Kerr. Netreba dodávať, že pestovatelia budú chcieť s týmito semenami zaobchádzať opatrne - Kerr a Harnden opísali niektoré úskalia pre tých, ktorí sú v tomto procese noví. Ale je to určite lacnejšie ako nákup v obchode - ak fajčíte alebo konzumujete v akomkoľvek množstve.

Harnden povedal, že hydroponické pestovanie je ťažšie, ako sa zdá, hlavne preto, že kontrola živín vo vode je ťažšia ako v pôde. Mnoho nováčikov sa ponorí priamo do hydroponického pestovania, povedal, potom to zistí a prejde späť na pestovanie v pôde.

Pestovanie vonku je zábavné a môže byť lacnejšie, ale môže viesť k podradnému produktu pre vašu investíciu času a energie, najmä ak nemáte rýchlo dozrievajúci kmeň.

Pretože rastliny sú vydané na milosť a nemilosť prírody, môže sa na ne dostať príliš silný vietor alebo nedostatočné vetranie, škodcovia, nedostatok vlhkosti alebo slnka a skorý mráz môže zničiť všetku vašu sezónnu prácu pred zberom.

Ak plánujete pestovať toto leto vonku, mali by ste už začať pestovať svoje sadenice, povedal Kerr, pretože ich budete chcieť zasadiť vonku hneď, ako to počasie dovolí, aby ste sa zamerali na októbrovú úrodu, keď teploty môžu klesnúť pod nulu. . Kerr povedal, že drahšie svetlá poskytujú vyšší výkon, ktorý bude potrebný pre vegetatívne štádium rastu rastliny a štádium kvitnutia. Vo vegetatívnom raste potrebujú 18 hodín svetla a šesť hodín tmy, povedal.

V štádiu kvitnutia potrebujú 12 hodín svetla a 12 hodín tmy. Budete sa chcieť zbaviť samčích rastlín, povedal Kerr - iba samice produkujú puky, ktoré chcete. Na to nepotrebujete samčie rastliny. Po šiestich až ôsmich týždňoch rastu sa rozdiel medzi samčími a samičími rastlinami vyjasní – v uzle, kde sa konáre rastliny tiahnu od stonky – samčie rastliny majú malé vrecúška, ktoré uvoľňujú peľ, a samičie rastliny majú biele chĺpky.

Kerr povedal, že konope má rád rozsah PH 5. Pretože kanabis rýchlo rastie, čokoľvek mimo tohto PH môže brániť schopnosti rastliny absorbovať živiny. Odporúča pestovateľom PH vyvážiť všetko, čo ide do pôdy. Vejárové listy je potrebné odstrániť - sú to väčšie listy, ktoré nemajú v uzle miesto púčikov, povedal, že sa používajú len na to, aby rastlina poskytovala fotosyntézu. Keď rastlina začne tieniť spodné listy, môžu sa odstrániť. Začiatočníci často pestujú niekoľko rastlín vo veľkom otvorenom suteréne so svetlom, povedal Harnden, ale rastliny kanabisu potrebujú rôzne teplo a vlhkosť pre rôzne štádiá rastu - viac na pestovanie listov, menej na hromadenie pukov počas kvitnutia.

Pestovanie v interiéri zvyčajne trvá asi štyri mesiace do zberu, zatiaľ čo vonkajšie rastliny asi šesť mesiacov. V závislosti od kmeňa rastliny a kvality vášho nastavenia Harnden hovorí, že každá rastlina môže priniesť 1 až 8 uncí produktu. Pripomenutie, že pod P. Sara je P. Pseudonymy už nebudú povolené. Odoslaním komentára súhlasíte s tým, že CBC má právo reprodukovať a publikovať tento komentár ako celok alebo jeho časť akýmkoľvek spôsobom, ktorý si CBC zvolí.

Upozorňujeme, že CBC nepodporuje názory vyjadrené v komentároch. Komentáre k tomuto príbehu sú moderované podľa našich pokynov na odosielanie. Komentáre sú vítané, kým sú otvorené. Vyhradzujeme si právo komentáre kedykoľvek uzavrieť.

Pripojte sa ku konverzácii Vytvoriť účet. Máte už účet? Rastúci hrniec? PEI pestovateľský hrniec? Tu je niekoľko bežných chýb, ktorým sa treba vyhnúť Záujem o pestovanie marihuany rastie na P. Konope neboli silné. Sociálne zdieľanie. Hrniec je legálny už 6 mesiacov. No a čo? Navrhované pravidlá týkajúce sa jedlých nádob sú nehospodárne, produkty by zostali bez chuti, tvrdia kritici, že P. Cannabis je na čele krajiny v predaji marihuany na obyvateľa. Pošlite to ďalej, provincie: Mestá tvrdia, že provinčné vlády hromadia hotovosť z daní z marihuany Bývalá škôlka stromov v severnom Ontáriu teraz pestuje kvetináč pre provinciu.

Webová novinárka Sara Fraser.


7 vecí, ktoré by ste mali vedieť o kanabise v Quebecu

Pri pestovaní kanabisu na dosiahnutie maximálneho výnosu je potrebné premyslieť a následne implementovať mnoho dôležitých faktorov. Všetky tieto faktory sú rozhodujúce pri pestovaní zdravých črepníkových rastlín. Existuje však ďalší inteligentný, zábavný a jednoduchý spôsob, ako môžete pomôcť matke prírode a zabezpečiť, aby sa vašim starostlivo vybraným, vysadeným a vyživovaným rastlinám darilo. Správne a správne prerezávanie môže pomôcť zabezpečiť zdravé, košaté rastliny, ktoré produkujú veľa nádherných púčikov.

Mám nárok na liečivú marihuanu? pacientov mladších ako A20, zákona o liečebnom kanabise o použití v súcitu, Jakea Honiga. Môžem teraz pestovať rastliny doma?

Zistite, ako začnete pestovať: Nové pravidlá pre pestovanie kvetináčov doma

Navštívte AGLC. Informácie o bezpečnom a legálnom domácom pestovaní kanabisu nájdete v dohodách o bývaní a stanovách. Zákony o kanabise sú v každej provincii a území v Kanade odlišné. Rozdiely zahŕňajú zákonný vek, miesta, kde sa môže kanabis predávať a konzumovať, a limity držby. Pri cestovaní po Kanade je vašou zodpovednosťou pochopiť a dodržiavať miestne zákony. Ďalšie podrobnosti nájdete na provinčných a teritoriálnych webových stránkach:. Preskočiť na hlavnú navigáciu. Aké sú obmedzenia domáceho pestovania kanabisu? Podľa federálnej legislatívy si Kanaďania, ktorí chcú pestovať malú osobnú zásobu kanabisu, môžu kúpiť semená od provinčne regulovaného maloobchodníka. Kanaďania môžu pestovať až štyri rastliny kanabisu na bydlisko na osobné použitie z licencovaných semien.

Často kladené otázky

Od 31. marca je v New Yorku legálne, aby dospelí vo veku 21 rokov a starší vlastnili až tri unce kanabisu na osobné použitie. Dospelí môžu fajčiť alebo vapovať kanabis všade, kde je fajčenie tabaku povolené podľa zákonov o ovzduší bez dymu, s niekoľkými výnimkami. Užívanie kanabisu nie je povolené v motorových vozidlách, aj keď sú zaparkované alebo vo vonkajších priestoroch na stravovanie v reštauráciách. Fajčenie alebo vapovanie kanabisu v zakázaných oblastiach môže mať za následok predvolanie a pokutu. Pre osoby mladšie ako 21 rokov je stále v rozpore so zákonom, aby vlastnili, predávali alebo užívali akékoľvek množstvo kanabisu.

Chyba: Toto je povinné.

Aké ľahké je pestovať kanabis doma?

S účinnosťou od piatku 17. septembra bude pre všetky vnútorné verejné priestory zavedené povinné maskovanie v celej provincii. Niekoľko stránok na webovej stránke vlády Saskatchewanu bolo profesionálne preložených do francúzštiny. Tieto preklady sú označené žltým rámčekom na pravej alebo ľavej koľajnici, ktorý pripomína odkaz nižšie. Domovskú stránku pre obsah vo francúzskom jazyku na tejto lokalite nájdete na adrese:. Preklady sú k dispozícii na zlepšenie prístupu k obsahu Government of Saskatchewan pre populácie, ktorých prvým jazykom nie je angličtina. Softvérové ​​preklady sa nepribližujú plynulosti rodeného hovorcu ani nemajú zručnosti profesionálneho prekladateľa.

Mám si doma pestovať vlastnú burinu? Tu je to, čo potrebujete vedieť

Keďže burina je na dobrej ceste k legalizácii, je najvyšší čas porozprávať sa o tom, ako ju pestovať vo vašej záhrade. Federálna vláda stále považuje pestovanie alebo držanie kanabisu za zločin, ale 30 štátov ho teraz v rôznej miere legalizovalo. Washington, Oregon, Kalifornia, Aljaška, Nevada, Colorado, Maine a Massachusetts dekriminalizovali burinu na rekreačné účely a podobné právne predpisy sa zvažujú aj inde. Prepáčte slovnú hračku, ale je najvyšší čas, aby sme sa porozprávali o tom, ako to pestovať. Staromódny spôsob – vonku – je najjednoduchší. Ale ak je vaším jediným cieľom mať pri sebe trochu slušnej buriny, ktorú si občas pochutnáte, môžete ju zasadiť k cukete a bazalke. Pestovanie úspešnej úrody kanabisu je o niečo zložitejšie ako vaša priemerná zelenina, ale nie o veľa.

Takže vykopávame všetko, čo potrebujete na starostlivosť o každý typ izbovej rastliny. Dnes je rekreačný kanabis legálny vo Washingtone, D.C.

Takže, chcete sa naučiť pestovať svoj vlastný kvetináč? Čoskoro si ľahko vypestujete svoju vlastnú rekreačnú alebo liečivú marihuanu. Táto príručka bola napísaná pre nadšencov marihuany, ktorí chcú lacný spôsob pestovania rastlín kanabisu bez stanov, načasovania a pestovania svetiel.

SÚVISIACE VIDEO: Ako pestovať 2. časť. Fáza sadeníc.

Pestovatelia kanabisu vedia, že tma je rovnako dôležitá ako svetlo. Pri plánovaní plánu nedostatku svetla vás možno nenapadajú princípy jinovej tmy a jangového svetla, ale dôvtipní pestovatelia rozumejú dvojitým potrebám kanabisu. Konope je fotoperiodická rastlina, ktorá reaguje na sezónne zmeny svetla. V prírode samčie konopné vaky uvoľňujú peľ na opeľovanie samičích rastlín v kvete. Výsledkom sú semená, ktoré umožňujú rastline produkovať ďalšiu generáciu.

Táto stránka používa cookies.

Keď vypukla pandémia, mnohí z nás sa uchýlili k svojráznym zábavám, aby upokojili svoj existenčný strach, či už išlo o pečenie kysnutého cesta, štrikovanie alebo skladačky. Ak chcete rozšíriť svoj repertoár metód rozptýlenia o aktivitu, ktorá má stále tú tichú, domácu atmosféru, no s trochu väčším náskokom, pouvažujte nad pestovaním vlastnej buriny. Zákony o pestovaní kanabisu sa v jednotlivých štátoch značne líšia. Tiež to nemôžeme dostatočne zdôrazniť: Pestovanie kanabisu je na mnohých miestach nezákonné a sankcie – medzi ktoré patria vysoké pokuty a väzenie – môžu byť oveľa horšie ako držba, pretože pestovanie môže znamenať úmysel distribuovať. Čierny a hnedý ľud musia byť obzvlášť dôslední, pokiaľ ide o dodržiavanie týchto pravidiel, pretože orgány činné v trestnom konaní sa na nás zameriavajú oveľa viac ako na bielych ľudí kvôli poplatkom súvisiacim s burinou, aj keď ich konzumujeme v podobných sadzbách. Urobte si domáce úlohy a prečítajte si zákony vo vašom štáte.

Pre naliehavé záležitosti týkajúce sa verejného zdravia po pracovnom čase vrátane zdravia životného prostredia, radiačnej bezpečnosti, otravy jedlom a zvládania prenosných chorôb telefón:. Informácie o tom, ako kanabis ovplyvňuje vaše zdravie, a podporu pri zastavení alebo zmene užívania kanabisu nájdete na stránke zdravie. Dňa 31. januára sme v ACT zaviedli nové pravidlá týkajúce sa osobného užívania kanabisu, aby sme pomohli ľuďom získať podporu a zostať mimo nášho súdneho systému. Niektoré pravidlá sa zmenili a niektoré zostali rovnaké.


Pozri si video: Ako sa starám o pleť - Katarina