Najlepšie kancelárske izbové rastliny

Najlepšie kancelárske izbové rastlinyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hľadáte efektívny spôsob, ako zmeniť svoj kancelársky priestor? Pridajte nejaké izbové rastliny. Nielenže budú skvele vyzerať, ale tiež pomôžu zlepšiť kvalitu ovzdušia, zlepšiť pohodu a skrášliť vaše prostredie, vďaka čomu bude radosť pracovať v ňom. Vyberáme si z nekonečného množstva druhov tvrdej práce. Pozrite si náš zoznam piatich najlepších trendov izbových rastlín, ktoré urobia z vašej kancelárie oázu zelene. Izbové rastliny, ako je palma Kentia, budú šťastné pri slabom osvetlení a pri rôznych teplotách, vďaka ktorým budú spoľahlivými kolegami v kancelárii, ktorí vás odmenia svojou sviežou, zelenajúcou sa expozíciou.

Obsah:
  • 8 najlepších kancelárskych závodov s nízkym osvetlením a nízkou údržbou
  • 20 najlepších interiérových rastlín s nízkou údržbou pre vašu kanceláriu
  • Aký je najlepší závod pre kanceláriu bez okien?
  • Najlepšie izbové rastliny pre vašu kanceláriu
  • 8 rastlín, ktoré sa najlepšie hodia do kancelárií bez okien
  • 15 najlepších rastlín na kancelárske stoly, ktoré nepotrebujú priestor
  • Najlepšie kancelárske závody, ktoré budú prosperovať na akomkoľvek type pracoviska
  • 7 rastlín Vastu pre vašu kanceláriu
  • 5 najlepších kancelárskych zariadení na zvýšenie nálady a produktivity
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: 50 najlepších izbových rastlín na zdobenie vášho domova alebo kancelárie.

8 najlepších kancelárskych závodov s nízkym osvetlením a nízkou údržbou

V súčasnosti žije v Sonome v Kalifornii. Foto od Beazyho na Unsplash; Obrázok vytvorený pomocou Canva. Pre mnohých ľudí na celom svete je kancelária ako druhý domov, no stráviť osem a viac hodín v kancelárii sa môže zdať brzdou. Našťastie, s niekoľkými dekoráciami môže vaša kancelária pôsobiť skôr ako obývačka ako pracovný priestor.

Izbové rastliny sú jedným z najlepších spôsobov, ako s tým pomôcť, ale ako si môžete vybrať, ktoré rastliny sa najlepšie hodia do vašej kancelárie? Sme tu, aby sme vám pomohli. V skutočnosti existujú stovky rôznych rastlín, ktoré sa pekne zmestia na pracovisko, z ktorých mnohé budú prosperovať v podmienkach so slabým osvetlením a vyžadujú veľmi malú údržbu. Niektoré si budú vyžadovať trochu práce, ale každý z nich takmer zaručene urobí váš pracovný priestor o niečo pohodlnejším. Každá z týchto rastlín bude skvelým doplnkom vašej kancelárie, či už ide o kóju alebo celú miestnosť.

V tomto článku rozoberieme vlastnosti a minimálne potreby týchto ôsmich rastlín. Jedna z najpopulárnejších izbových rastlín, pavúk, je známy tým, že je skvelým doplnkom do kancelárskeho prostredia.

Sú extrémne nenáročné na údržbu a darí sa im v čiastočnom svetle a tieni. To znamená, že nebudete musieť strácať drahocenný čas neustálym zalievaním a upravovaním rastliny na správne vystavenie svetlu. Rastlina pavúka je tiež známa tým, že poskytuje množstvo zdravotných výhod. Podobne ako vyššie spomínaná pavúkovitá rastlina, hadí rastlina je ľahko udržiavateľná izbová rastlina, vďaka ktorej sa vaša kancelária bude cítiť viac ako doma. Je známe, že prežijú takmer v akomkoľvek prostredí a dokonca dokážu vydržať bez vody aj niekoľko dní.

Hadí rastlina je známa aj svojou schopnosťou odstraňovať toxíny zo vzduchu. Väčšina rastlín odoberá kyslík v noci. Hadí rastlina však v skutočnosti uvoľňuje kyslík a zároveň filtruje toxické látky, ako je formaldehyd, trichlóretylén a ďalšie.

Je to krásna rastlina, ktorá nevyžaduje takmer žiadne slnečné svetlo, vďaka čomu je dokonalým doplnkom každej kancelárie. Na svete sú viac ako 2 rôzne druhy kaktusov. Našťastie sa takmer všetky skvele hodia do kancelárie. Kaktusy však vyžadujú značné množstvo slnečného svetla, čo z nich robí zlú možnosť pre kancelárie so slabým osvetlením. Ale vďaka ich veľkosti je ľahké ich umiestniť na miesta, kam preniká slnečné svetlo. Dôvod, prečo sú kaktusy jedny z najlepších kancelárskych rastlín na svete, je ten, že na prežitie potrebujú veľmi málo vody.

Kaktusy v skutočnosti uprednostňujú, že vydržia niekoľko dní bez vody, čo z nich robí jednu z najjednoduchších izbových rastlín z hľadiska údržby. Zvážte odrody Myrtillocactus , Echinocereus schmollii alebo Cleistocactus winteri, pretože všetkým sa darí v interiéri. Pre tých, ktorí majú veľkú kanceláriu, môže byť bambusová palma perfektnou izbovou rastlinou. Vyžadujú veľmi málo svetla a rastú neuveriteľne rýchlo. Táto rastlina má dlhé stonky a veľké listy, ktoré pomáhajú pridať trochu svetlej zelene do akéhokoľvek kancelárskeho prostredia.

Pre menšiu možnosť vyskúšajte šťastný bambus na obrázku vyššie. Táto menšia rastlina vyzerá rovnako ako bambus, ale v skutočnosti je členom rodiny ľalií. Miluje rast v malých miskách s vodou na pracovnom stole a užíva si filtrované prirodzené slnečné svetlo.

V tradičnej japonskej kultúre je bambus symbolom prosperity vďaka svojej pevnej koreňovej štruktúre. Dokonca sa hovorí, že odháňa zlých duchov, čo mnohí obyvatelia kancelárie s arogantnými šéfmi určite dokážu oceniť.

Je veľký, farebný a jeho udržanie pri živote nevyžaduje veľa práce. Pre tých, ktorí chcú pridať do svojej kancelárie kvitnúcu rastlinu, môže byť gerbera sedmokráska tou najlepšou dostupnou voľbou. Je to krásna rastlina, ktorá sa zmestí takmer do každej kancelárie. Prichádzajú v širokej škále farieb, čo pomáha pridať život na pracovisku.

Napriek tomu sú to ich vlastnosti filtrovania vzduchu, ktoré ich robia tak populárnymi. Rastliny gerbery pomáhajú filtrovať karcinogénny benzén zo vzduchu, čo z nich robí fantastický doplnok do kancelárie. Niektoré webové stránky budú tvrdiť, že tieto rastliny môžu byť ťažké pestovať vo vnútri, ale nevyžadujú veľké množstvo slnečného svetla na rast. Ak je to možné, umiestnite túto rastlinu na miesto, kde môže dosiahnuť svetlo, hoci len na niekoľko hodín denne, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Medovka nielen krásne vyzerá, ale vydáva aj nádhernú vôňu, ktorá dodá hodnotu takmer každému kancelárskemu priestoru.

Dokážu prežiť na slnku aj v tieni a sú dostatočne odolné na to, aby sa dali premiestňovať medzi rôznymi kvetináčmi. Medovka bola skúmaná pre svoje hlásené schopnosti na zvýšenie nálady. Podľa štúdie Ohio State University je príjemná vôňa citrónu, ktorú táto rastlina uvoľňuje, dostatočná na to, aby ste sa cítili lepšie po celý deň. Tieto rastliny vyžadujú dosť vlahy, takže ich zalievajte každý deň. Rastlina aloe je celosvetovo známa svojou neuveriteľnou schopnosťou produkovať liečivý gél z aloe.

Tí, ktorí chcú do svojich kancelárskych priestorov pridať novú rastlinu, budú tiež potešení, keď zistia, že táto rastlina je nenáročná na starostlivosť a môže ľahko prežiť vo vnútri, pokiaľ dostáva dostatok slnečného svetla. Aloe tiež pomôže vyčistiť vzduch v kancelárskych priestoroch. Ak sa uchováva v širokej nádobe s dobre odvodnenou zmesou na zalievanie, mala by tiež produkovať neuveriteľný gél priamo cez svoje panašované listy.

Rastlina aloe nemusí byť taká estetická ako niektoré iné, je to jedna z najužitočnejších rastlín a môže prežiť po celý rok. Je veľká šanca, že ste už niekedy v kancelárskej budove videli rastlinu pothos. Táto odolná, ale malá rastlina rastie extrémne rýchlo a skvele sa hodí na police a kartotéky.

Môže sa zdať, že ide o rastlinu, ktorá si vyžaduje neustálu údržbu, ale potos sa ľahko strihá a počas rastu dokáže prežiť prechod z kvetináča do kvetináča. Snáď najväčším dôvodom, prečo sú pothos také obľúbené v kancelárskych prostrediach, sú ich esteticky príjemné listy. Rastú extrémne rýchlo a na prežitie nevyžadujú takmer žiadne slnečné svetlo, čo z nich robí jednu z najlepších kancelárskych rastlín.

Odpustite moju drzosť – pred odoslaním príspevku skontrolujte gramatiku a pravopis. A čo kaktusy? Dobrý deň, poznáte vzorec alebo online kalkulačku, ktorá vám povie, koľko rastlín je správny počet rastlín v kancelárii? Možno na meter štvorcový alebo na ľudí? Ak nehovoríme o tom, že rastlina je jeden kvetináč.

Napríklad anglický brečtan alebo pothos, koľko rastlín považujete za normálny črepník? Ďakujeme za vytvorenie zoznamu rastlín. Informácie sú zaujímavé a fotografie krásne. Vieš, je to zvláštne. Máme mestskú farmu a s plodinami sa nám darí celkom dobre, ale izbovú rastlinu dokážem zabiť mihnutím oka. Začínam mať z toho komplex. Domáce spotrebiče. Klimatizácie. Ohrievače vody. Vylepšenie domácnosti.

Interiérový dizajn. Bytové zariadenie. Domáca výzdoba. Starostlivosť o trávnik. Hubenie škodcov. Ploštice. Užitočné organizmy. Kontrola záhradných škodcov. Skalky. Rastlina pavúka je nenáročná na starostlivosť a má vlastnosti na čistenie vzduchu. Hadovka je nenáročná na údržbu, prečisťuje vzduch, dokonca uvoľňuje kyslík. Prečítajte si viac od Dengarden. Áno a nie.

Kaktus Cleistocactus winteri sa dá identifikovať podľa jedinečného spôsobu, akým vyrastá z kvetináča. Podľa čínskej tradície, čím viac stoniek šťastného bambusu máte, tým je šťastnejší. Gerber sedmokrásky sú skvelou voľbou do kancelárie, ak hľadáte kvitnúcu rastlinu.

Medovka dodáva vášmu pracovisku jemnú citrónovú vôňu. Rastlina aloe prečistí vzduch a dokonca vám môže poskytnúť gél z aloe priamo od zdroja. Slávna rastlina pothos je krásna, nenáročná na údržbu a rýchlo rastie. Súvisiace články. Od Eugena Brennana. Od Lyn Kimberley.

Od Mikea a Dorothy McKenneyovcov. Autor L M Reid. Od Rachel Darlington. Autor: Martin Kinyua Kiriro.


20 najlepších interiérových rastlín s nízkou údržbou pre vašu kanceláriu

Vyhľadať obchod Zobraziť viac "Zavrieť košík". Blog o rastlinách na stole – najlepšie rastliny do kancelárie. Jacqueline Sussman 3. februára Dar lepšieho priestoru WFH Keďže zamestnávatelia hľadajú spôsoby, ako zmierniť pandemický stres, viacerí hľadajú v sektore firemných darčekov malé gestá, ktoré môžu zlepšiť zážitok z WFH.

Ale keďže naše situácie s WFH stále pretrvávajú, začíname sa pýtať: z ktorých izbových rastlín sú najlepšie stolové rastliny? Vaša ideálna stolová rastlina bude.

Aký je najlepší závod pre kanceláriu bez okien?

Práca z domu sa pre mnohých z nás stala normou, a hoci je určite veľa výhod, keď už nechodíme do kancelárie, existujú aj výzvy. Rozptyľovanie – chladnička, streamované médiá, domáce zvieratá a driemanie – nám môžu brániť v tom, aby sme boli tak produktívni a inšpirovaní, ako by sme mohli byť. Našťastie, izbové rastliny majú spôsob, ako poskytnúť vizuálnu miniprestávku, vďaka ktorej si vaše oči oddýchnu od obrazovky počítača. Izbové rastliny vás môžu preniesť do prírody – aj keď je to všetko vo vašej hlave. Táto duševná prestávka môže stačiť na to, aby ste sa znova sústredili a vrátili sa na cestu, aby ste sa mohli sústrediť na prácu. Najlepšie izbové rastliny pre vašu domácu kanceláriu sú nenáročné na oči a nenáročné na starostlivosť. Chcete izbové rastliny, ktoré spôsobia, že chaos - hromady papiera a hromady stresu - sa rozplynú.

Najlepšie izbové rastliny pre vašu kanceláriu

Rastliny môžu okamžite skrášliť priestor, ale vedeli ste, že môžu prispieť aj k vášmu blahu? Prítomnosť rastlín môže zvýšiť vašu náladu a znížiť úroveň stresu – prináša pokoj do každého priestoru, dokonca aj do domácej kancelárie. Štúdie ukázali, že tam, kde boli inštalované vnútorné zariadenia, sa zvýšil pracovný výkon, zlepšila sa kondícia zamestnancov a znížila sa absencia práceneschopnosti, pozri štúdiu „Zelený vs štíhly“. Nižšie uvádzame našich päť najlepších zariadení pre vašu kanceláriu, ktoré vám pomôžu začať. Všetky vyžadujú minimálnu starostlivosť — pretože už máte dosť práce!

Po vykonaní niekoľkých menších úprav a pridaní niekoľkých obrázkov sem a niekoľkých kancelárskych rastlín sa váš pracovný priestor môže okamžite cítiť ako doma.

8 rastlín, ktoré sa najlepšie hodia do kancelárií bez okien

Okrem toho, že sú kancelárske priestory príjemnejšie a zaujímavejšie, existujú aj solídne vedecké dôkazy, ktoré dokazujú, že rastliny môžu výrazne znížiť znečistenie vnútorných kancelárií a zlepšiť pracovné prostredie. Tí z nás, ktorí žijú v industrializovaných spoločnostiach, trávime až 90 percent času v uzavretých priestoroch. Napriek tomu musí mnoho kancelárskych zamestnancov stále pracovať v hermeticky uzavretých budovách so syntetickým nábytkom a obmedzenou ventiláciou. Kto chce pracovať v priestore, kde by úroveň znečistenia mohla byť 12-krát vyššia ako vonku? Ale nemusí to tak byť: zdá sa, že rastliny môžu urobiť z kancelárie oveľa zdravšie miesto na prácu. Aj tie najaktuálnejšie a najštýlovejšie kancelárske interiéry chýbajú, ak im chýba živá, dýchajúca zeleň.

15 najlepších rastlín na kancelárske stoly, ktoré nepotrebujú priestor

Len máločo spôsobuje, že sa kancelária cíti viac ako domov ako zdravá rastlina vydávajúca lákavú vôňu. Bohužiaľ, mnohým rastlinám pre kanceláriu sa darí zle v dôsledku nízkych teplôt, slabého osvetlenia a všeobecnej nedostatočnej starostlivosti – najmä ak sú cez víkendy a sviatky osamote bez vody. Našťastie tam niektoré rastliny môžu za takýchto okolností prekvitať, prežiť s menšou vodou a rozjasniť kancelárske prostredie pre všetkých. Zelená, listnatá rastlina znáša zlé podmienky pestovania, vrátane nízkych teplôt, slabého osvetlenia a celkového nedostatku vody, a stále vyzerá dobre. Rastlina, známa svojím tvrdým listom podobným koži, bola obľúbená v kráľovských komnatách a je jednou z najlepších kancelárskych rastlín, aké si môžete vybrať. Tmavo zelené listy a žiarivo červené kvety, ktoré kvitnú po celý rok, robia z begónií jednu z najlepších rastlín do kancelárie.

Zatiaľ čo väčšina kaktusov bude fungovať v interiéri, tri z najlepších odrôd.

Najlepšie kancelárske závody, ktoré budú prosperovať na akomkoľvek type pracoviska

Chcete spestriť svoju kanceláriu zeleňou a uvažujete o tom, aké sú najlepšie interiérové ​​kancelárske rastliny? Úloha vybrať si len jednu jedinú rastlinu môže byť pre vás prekvapivo náročná, keďže v každom záhradnom centre máte k dispozícii toľko lákavých možností. A predsa, ako si vlastne vybrať rastlinu, ktorá vás nesklame – takú, ktorá oživí vašu kanceláriu, no nebude vám liezť na nervy náročnou starostlivosťou?

7 rastlín Vastu pre vašu kanceláriu

Izbové rastliny môžu miestnosť sviežejšie a priniesť časť exteriéru dovnútra. Ich lístie a farba môže byť príjemným a upokojujúcim doplnkom každého priestoru. Ale možno tiež viete, že udržiavať izbovú rastlinu zdravú môže byť zložité. Môžu vyžadovať veľa pozornosti a starostlivosti.

21. február, 3 min čítať 1 komentár.

5 najlepších kancelárskych zariadení na zvýšenie nálady a produktivity

Neustále hľadáme spôsoby, ako urobiť prácu zábavnejšou – a jedným z našich obľúbených je mať blízko seba veselú izbovú rastlinu, ktorá nás rozveselí a oživí náš pracovný priestor. Ale keďže naše situácie s WFH stále pretrvávajú, začíname sa pýtať: z ktorých izbových rastlín sú najlepšie stolové rastliny? Vaša ideálna stolová rastlina bude závisieť od toho, či pracujete v kancelárii alebo doma. Je dôležité, aby rastliny, ktoré budete chovať na svojom pracovisku, boli dosť odolné a nenáročné na údržbu, pretože budú musieť prežiť víkendy a prázdniny bez vás. Rastliny pre vašu domácu kanceláriu si na druhej strane môžu vyžadovať trochu viac starostlivosti. Toto je 11 najlepších izbových rastlín na zdobenie vašej kancelárie, pracovného stola alebo pracovného priestoru. Zoznámte sa s odborníkom.

To, čo ste počuli, je pravda: Ľudia sa vracajú do kancelárie. Po viac ako roku práce na diaľku pre mnohých z nás so stolovými prácami sa niektoré kancelárie opäť otvárajú pre osobnú prácu. Vieš čo to znamená?


Pozri si video: Ako si zadarmo spestriť bývanie rastlinami