Krajinný dizajn v štýle misie

Krajinný dizajn v štýle misie

Naším poslaním je navrhovať a vytvárať jedinečné záhrady pre našich klientov. Každý projekt je individuálny, spĺňa potreby majiteľov domov a odráža ich charakteristický štýl. Aby bola záhrada nadčasová, potrebuje spojiť moderné prvky s tradičnými technikami a pôvodné materiály s rastlinami. To je étos v srdci záhrad a krajín, ktoré vytvárame, vo viere, že všetky obstoja v skúške časom, dozrievajú a prirodzene sa usadzujú vo svojom prostredí. Navrhujeme záhrady a krajiny v mestách, na vidieku a na dedinách. Náš tím dizajnérov a krajinárov spolupracuje na realizácii týchto projektov.

Obsah:
  • Dizajn krajiny
  • Oživenie misie
  • Navrhovanie záhrady umenia a remesiel
  • Správny nábytok, dekorácie a krajina pre váš historický dom – kompletný sprievodca
  • Služby krajinného dizajnu
  • In The Press
  • Výrazný štýl a bezstarostné bývanie vonku
  • Blog Raymar
  • Svetlá a krajinné osvetlenie v štýle Art Deco a misie – nízke napätie, sieťové napätie a LED
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Ako na dizajn krajiny AKO ŠÉF! // Bobby K Designs

Dizajn krajiny

V Kalifornii a inde na západe možno prototyp trvalej hranice Arts and Crafts niekedy nájsť v záhradách Mission Revival navrhnutých tak, aby spolupracovali s jednoduchými líniami a rustikálnymi materiálmi architektúry Mission Revival. Dizajnéri tu chceli evokovať romantizovanú víziu misie juhozápadnej španielsko-mexickej éry a krajiny na nádvorí a dvore ranča. Avšak takmer všetky prototypy historických výsadieb pre skutočné španielske misijné záhrady boli stratené, zmenené alebo v rozklade; niektoré štrukturálne príklady nádvorí misie a vrátnice Rancho zostali, rovnako ako zoznamy historických rastlín z obdobia misie.

Bez adekvátnych historických informácií sa tento rustikálny záhradný formát dobre hodí k dekoratívnym prvkom, ako sú nahrubo opracované záhradné brány a rámy, zatiaľ čo nebiele štukové steny nahradili nepálené drevo. Na väčšom pozemku môže jedna oblasť odrážať štýl Mission Revival a zvyšok formálnu, eklektickú tradíciu španielskeho koloniálneho alebo iného stredomorského Beaux Arts.

Preskočiť na hlavný obsah. Zoradiť podľa názvu relevantnosti. Oberlanderovu cenu. Národné pobrežie Apoštolových ostrovov. Prihláste sa na odber Newslettera. Mission Revival V Kalifornii a inde na západe možno niekedy nájsť prototyp trvalej hranice Arts and Crafts v záhradách Mission Revival navrhnutých tak, aby sa spojili s jednoduchými líniami a rustikálnymi materiálmi architektúry Mission Revival.

Zobrazujú sa 1 - 8 z 8. San Diego, CA. Rancho Guajome Adobe County Park. Vista, CA. Štátne historické miesto Casa Navarro. San Antonio, TX. Cathedral Park v Bishop Jones Center. Historická dedina umenia La Villita. Union Station - Los Angeles. Los Angeles, CA.

San Jose, CA. Malibu, CA.


Oživenie misie

Kuchyňa, aj keď je v pláne prekonfigurovaná, si zachovala a zdôraznila pôvodné oblúky, okná a detaily ríms. Umelecké dielo: Thomas Paule. Kuchyňa a obývací priestor sú otvorené, čím sa každodenný rituál varenia mení na nezabudnuteľný zážitok, o ktorý sa môžete podeliť s priateľmi a rodinou. Obrázok: Caitlin Mills. Existujúce oblúky, okná a detaily ríms boli zachované, aj keď kuchyňa, teraz lemovaná jedálenským kútom a posedením, bola premiestnená do stredu nového dlhého obytného priestoru na severnú stranu domu. Kuchyňa, jedáleň a posedenie sú otvorené; nič nie je skryté a v tomto ohľade sa každodenné rituály varenia a prípravy jedál menia na nezabudnuteľné zážitky, o ktoré sa môžu podeliť všetci, nielen tí, ktorí stoja pri ostrovnej lavičke alebo pri peci.

High Prairie je celoštátne uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa terénnymi úpravami slúžiaca Kansas City. Navrhujeme, staviame a udržiavame nadčasové krajiny a vonkajšie obytné priestory.

Navrhovanie záhrady umenia a remesiel

Kalifornská architektúra má dlhú a zložitú históriu, od viktoriánskej cez misijnú až po modernú, a každý štýl rozpráva príbeh a zároveň nesie svoju vlastnú jedinečnú krásu. Pokiaľ ide o krajinu, udržiavanie štýlu s touto architektúrou nám umožňuje vyrozprávať časť tohto príbehu a zdôrazniť eleganciu domova. Tu preskúmame domy Mission Revival a ich záhrady a dotkneme sa histórie kolonizácie v Kalifornii v období misie a jej stopy v našej súčasnej krajine. Výsledné štýly Mission a Spanish Revival prepožičiavajú charakter mnohým štvrtiam Bay Area a naďalej ovplyvňujú súčasnú architektúru. A samozrejme, ako každý dobrý dizajn, aj tento sa neustále vyvíja. Vašou prvou nápovedou budú škridlové strechy, štuky a detaily z tepaného železa, nehovoriac o oblúkoch, nádvoriach a teplých farbách, ktoré sú okamžitým vodítkom. Keď pracujeme s architektúrou domu Mission Revival, prinášame tento pohľad do krajiny, aby sme dosiahli plynulý efekt.

Správny nábytok, dekorácie a krajina pre váš historický dom – kompletný sprievodca

Pri navrhovaní obytnej krajiny je najdôležitejším krokom dať plán na papier. Vypracovanie hlavného plánu vám ušetrí čas a peniaze a je pravdepodobnejšie, že výsledkom bude úspešný dizajn. Hlavný plán sa vytvára prostredníctvom „procesu návrhu“: postupná metóda, ktorá zohľadňuje podmienky prostredia, vaše želania a prvky a princípy dizajnu. Cieľom je zorganizovať prírodné a človekom vytvorené prvky vo vašom dvore do estetickej, funkčnej a environmentálne udržateľnej krajiny. Päť krokov procesu návrhu zahŕňa: 1 vykonanie inventarizácie lokality a analýzy, 2 určenie vašich potrieb, 3 vytvorenie funkčných diagramov, 4 vypracovanie koncepčných plánov dizajnu a 5 vypracovanie konečného plánu dizajnu.

Tím Deep Rooted Designs je stále zaneprázdnený a máme niekoľko projektov, ktoré sa chystajú nanovo definovať letnú zábavu pre mnohých majiteľov domov. Zaujíma vás, či tí z vás, ktorí to čítate, sú z tých častí San Diega?

Služby krajinného dizajnu

Domy v San Diegu majú niekoľko odlišných, jedinečných a krásnych štýlov, ktoré potešia obyvateľov aj cestujúcich. Či už žijete v San Diegu, alebo vám závidíte hlboký historický vplyv, je tu množstvo rozmanitosti, ktorú môžete preskúmať. V tomto blogu sa dozviete o charakteristikách domácich štýlov v San Diegu, pretože ponúkame návrhy na prispôsobenie štýlov krajinnej architektúry. Po intenzívnom procese hľadania správnej Design Build spoločnosti sme si vybrali Eco Minded Solutions pre veľký projekt prestavby nášho domu v Karlových Varoch. Od úvodnej konzultácie až po dokončenie projektu všetko prebehlo hladko. Posádka bola vždy načas a často pracovala dlhšie, ako sa očakávalo, aby projekt udržal na správnej ceste.

In The Press

Ako používame dizajnové prvky, aby predzáhradka skutočne ladila s domom? Všimnite si široké schody, útulnú prívetivú verandu a tú správnu kombináciu čistých línií a akcentov, ktoré tvoria dokonalú kombináciu. Osvojte si štýl chaty rastlinami, ktoré vás zaujmú po celý rok, či už farbou listov, štruktúrou, rôznymi výškami alebo sezónnymi kvetmi. Pri plánovaní záhrady chcete napodobniť konštrukčné vrstvy domu. To znamená použitie rôznych výšok rastlín na vedenie oka smerom k dverám.

Pokrok v krajinnom dizajne. Dôležitou požiadavkou misie a politiky výsadby botanického centra v Montgomery je, že naše vedecké zbierky.

Výrazný štýl a bezstarostné bývanie vonku

To, čo začalo ako experiment a práca z lásky, sa rýchlo rozrástlo na online platformu, ktorá slúži majiteľom domov v takmer všetkých 50 štátoch. Okrem svojej vášne pomáhať ľuďom užívať si pobyt vonku prostredníctvom cenovo dostupného a dobrého dizajnu je Tilly správcom životného prostredia. Spoločnosť sa zaviazala poskytovať ekologicky uvedomelý a udržateľný dizajn krajiny, neutralizovať ich uhlíkovú stopu prostredníctvom partnerov, ako je One Tree Planted, a podporovať úsilie miestnej komunity. Dizajnérsky tím Tilly vedie Blythe Yost, ktorá sa venuje krajinnej architektúre už viac ako 15 rokov.

Blog Raymar

SÚVISIACE VIDEO: 4-minútový 3D plán krajiny s UVision

Prejsť na navigáciu. V roku Frank Lloyd Wright založil svoju architektonickú prax v Oak Park, tichej, polovidieckej dedine na západnom okraji Chicaga. Práve vo svojom štúdiu Oak Park Studio počas prvého desaťročia dvadsiateho storočia Wright propagoval odvážny nový prístup k domácej architektúre, štýl Prairie. Počas prvých rokov v Chicagu nepôsobil Wright vo vákuu. Jeho prácu podporovala a často zlepšovala skupina priekopníckych stredozápadných architektov pôsobiacich v Chicagu a okolí.

Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie vášho zážitku z navigácie na našej stránke. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s naším používaním cookies.

Svetlá a krajinné osvetlenie v štýle Art Deco a misie – nízke napätie, sieťové napätie a LED

Naplánujte si konzultáciu. Seabrook, TXCall Now. Označenie poľa. Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Čo najskôr sa vám ozveme.

Dôležitou požiadavkou misie a politiky výsadby botanického centra Montgomery je, že naše vedecké zbierky rastlín musia byť začlenené do jeho akrovej záhrady spôsobom, ktorý je príkladom vynikajúceho krajinného dizajnu. Montgomery sleduje túto požiadavku krajinného dizajnu s rovnakou profesionalitou a odbornými znalosťami, ktorých príkladom sú jej vedci a záhradníci. Historicky plukovník Montgomery využíval odborné znalosti a odborné rady záhradných architektov Wintona H.