Dizajn krajiny Merritt College

Dizajn krajiny Merritt College

Merritt ponúka mnoho pracovných programov, ktoré pripravujú študentov na prácu v špecifických oblastiach. Niektoré z týchto programov zahŕňajú: krajinné záhradníctvo, paralegal štúdie, poradenstvo v oblasti zneužívania návykových látok a ošetrovateľstvo, ako aj mnohé ďalšie. Študentom je k dispozícii aj program Microscopy Certificate, ktorý je spravidla ukončený za jeden rok. Merritt College ponúka možnosti online a dištančného vzdelávania prostredníctvom okresu Peralta Community College District.

Obsah:
  • Vysokoškolské kurzy krajinného dizajnu a architektúry v Spojených štátoch
  • CAES Newswire
  • Osvetlenie krajiny
  • APLD CA mapuje cestu v San Jose, Lafayette, Merritt College
  • Suzanne Husky
  • Inštruktor: Caitlin Merritt
  • Kalifornské pôvodné rastliny: Výklad prírodnej krajiny
  • O Christopherovi
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Peralta News: Merritt College Horiticulture

Vysokoškolské kurzy krajinného dizajnu a architektúry v Spojených štátoch

Mullen Designs je dizajnérske štúdio s kompletnými službami, ktoré pracuje so širokou škálou štýlov dizajnu, palety rastlín a prvkov hardscape. Od roku Mullen Designs úzko spolupracuje s klientmi na vytváraní trvalých vonkajších priestorov, ktoré spĺňajú ich jedinečné potreby a túžby. Venujeme veľkú pozornosť špecifikám každej lokality, aby sme vytvorili čo najúčinnejší dizajn pre váš rozpočet. Do každého projektu vnáša svoj vysoko rozvinutý zmysel pre estetiku a rozsiahle medzinárodné cestovateľské skúsenosti a baví ju práca s priestorom, tvrdými materiálmi, ako je kameň a kov, a rozsiahlou paletou rastlín, osvetlenia a záhradného umenia.

Pred svojou kariérou krajinnej dizajnérky Nina spoluzakladala Centrum pre digitálne rozprávanie príbehov a teraz túto vášeň pre rozprávanie začleňuje do svojej práce, pričom do svojich návrhov integruje koncepty rozprávania, témy a pôsobivých emócií. Vyštudovala tiež mozaikové umenie a svoje zázemie z výtvarného umenia, vzdelávania a spoločenských zmien prináša do interdisciplinárneho umenia krajinného dizajnu.

Nina premenila malú depresívnu predzáhradku na pulzujúcu farebnú záhradu s viacerými možnosťami využitia: patio a sedenie pre dospelých, ihrisko pre deti, suché prostredie pre motýle, vtáky a včely. Nebola to maličkosť. Jej znalosti o vodných atraktoroch rastlín sú rozsiahle. Pozná a spolupracovala s miestnymi dodávateľmi a vie, ako a kedy znížiť náklady. Jej pohľad na to, ako sa záhrady využívajú a stavajú, je hlboký a široký.

Bola na mieste s dodávateľmi a uistila sa, že rozumejú tomu, čo je potrebné. Má nápadité a úžasné nápady a veľa užitočných skúseností pri vytváraní záhrad miestami krásy a života. Z celého srdca ju odporúčam každému, kto chce zlepšiť svoju záhradu a život.

Často na teba myslím, keď som vo svojej predzáhradke a v priebehu rokov sa to tak krásne rozvíja. Stále milujem rozhodnutia, ktoré ste pre nás urobili! S Ninou sa výborne spolupracovalo...je veľmi sympatická a je vynikajúca poslucháčka, ktorá dokázala preniesť to, čo sme chceli, do konečného návrhu nášho záhradného projektu. Čo nás okrem konečného výsledku potešilo najviac! Dokonca nám pomohla nájsť dodávateľa, ktorý bol vhodný pre náš rozpočet, a my sme boli veľmi spokojní s konečným výsledkom!

Milujeme našu záhradu a dostáva toľko komplimentov. Tiež nás baví, ako z kamennej vody pijú divé zvieratá, vtáky, mačky a psy. Navyše máme veľmi roztomilé susedky dvojičky, ktoré tam radi behajú. Myslím, že vaša práca priniesla potešenie mnohým! Mullen Designs nádherne poskytol toľko potrebnú integráciu medzi dvoma viktoriánskymi budovami prostredníctvom terénnych úprav.

Predstavili Robertovi Cruikshankovi, ktorý schopne nainštaloval murivo a výsadbu. Mullen a Cruikshank spolupracovali bezproblémovým spôsobom. Bolo potešením zaoberať sa nimi na mnohých rôznych úrovniach. Záhrada, ako je navrhnutá, je teplá, príjemná a očarujúca. Všetci sme nadšení. Preskočiť na obsah.

Potešilo nás, že sme sa objavili na dvoch stranách v novembrovom vydaní The Press Democrat z 15. novembra. Článok sa zameral na rezidenciu Petaluma s umierajúcim trávnikom, ktorý veľmi potreboval zmenu. Majitelia domu nás požiadali, aby sme navrhli vodnú záhradu, ktorá by bola celkovo súdržnejšia a poskytovala by zaujímavé lístie a celoročnú farbu.

Výsledkom je dizajn, ktorý predstavuje rôzne stredomorské rastliny, ktoré do krajiny vnášajú nespočetné množstvo textúr a upokojujúcich farieb.


CAES Newswire

Niekedy môže telefonický hovor alebo e-mailový rozhovor pomôcť objasniť akékoľvek otázky, ktoré môžete mať. Neváhajte nám zavolať na číslo alebo nám poslať e-mail. Začnite nižšie:. Od roku SFLA spolupracovala so stovkami spokojných klientov a zapojila sa s nimi do nášho spoločného procesu navrhovania. Každý má svoj jedinečný príbeh, takže každý z našich návrhov poskytuje jedinečné riešenie. SFLA si tiež cení profesionálny rozvoj každého člena tímu a podporuje ich vyjadrenie kreativity prostredníctvom dizajnu. Študijný program krajinnej architektúry, ktorý absolvovala na University of Wisconsin – Madison, bol plný vzrušujúcich výziev.

dizajnér. Lisa je naša najnovšia členka dizajnérskeho oddelenia. Prichádza k nám po ukončení štúdia krajinnej architektúry na Merritt College.

Osvetlenie krajiny

Milujeme rozmanitosť rastlín, ktoré môžu rásť v Bay Area. Vytvoríme priestory, ktoré budú fungovať tak, ako naozaj bývate. Portfóliové obrázky. Phoebe experimentuje v záhradách, odkedy sa jej podarilo otvoriť balíček semienok. Po sezónach práce v olivových sadoch, čučoriedkových farmách a stredomorských záhradách sa vrátila do Bay Area, aby pracovala na vzdelávacej farme Hidden Villa a učila záhradkárstvo a varenie stredoškolákov v Berkeley Unified School District. Miluje starostlivosť o záhrady - sleduje, ako sa časom vyvíjajú, menia sa v priebehu ročných období a neustále sa zlepšujú. Phoebe študovala ateliérové ​​umenie a environmentálne vedy na Skidmore College a získala titul v odbore krajinná architektúra na Merritt College. Winnie je najlepšia – je super skúsená, má veľký mozog a dobrý zmysel pre humor.

APLD CA mapuje cestu v San Jose, Lafayette, Merritt College

Ako certifikovaný arborista a certifikovaný estetický strihač mám bohaté skúsenosti s prerezávaním, starostlivosťou o stromy a obnovou pôdy alebo záhrady. Prinášam hlboké pochopenie rozhraní medzi lesníctvom, arboristikou a mestským lesníctvom. V každej krajine alebo záhrade sa zameriavam na to, aby som zvýraznil esenciu stromov, a to kombináciou zdravých záhradníckych znalostí, potrieb klienta a zdravia a pohody stromov a kríkov. Klientela zahŕňa majiteľov domov, obchodné miesta a múzeá v celej oblasti Bay Area vrátane The Asian Art Museum Peterson Garden, kalifornských pôvodných záhrad, záhrad s japonským vplyvom, pouličných stromov, domácich sadov a mnohých ďalších. Vyučenie u Dennisa Makishima, estetického strihača a majstra bonsajov, praktické a filozofické školenia, celodenné kurzy každé dva týždne,

Jedna z mojich prvých spomienok je na môjho otca, ktorý obrábal pôdu na kávových poliach mojej rodnej domoviny, Kolumbie.

Suzanne Husky

Mullen Designs je dizajnérske štúdio s kompletnými službami, ktoré pracuje so širokou škálou štýlov dizajnu, palety rastlín a prvkov hardscape. Od roku Mullen Designs úzko spolupracuje s klientmi na vytváraní trvalých vonkajších priestorov, ktoré spĺňajú ich jedinečné potreby a túžby. Venujeme veľkú pozornosť špecifikám každej lokality, aby sme vytvorili čo najúčinnejší dizajn pre váš rozpočet. Do každého projektu vnáša svoj vysoko rozvinutý zmysel pre estetiku a rozsiahle medzinárodné cestovateľské skúsenosti a baví ju práca s priestorom, tvrdými materiálmi, ako je kameň a kov, a rozsiahlou paletou rastlín, osvetlenia a záhradného umenia. Pred svojou kariérou krajinnej dizajnérky Nina spoluzakladala Centrum pre digitálne rozprávanie príbehov a teraz túto vášeň pre rozprávanie začleňuje do svojej práce, pričom do svojich návrhov integruje koncepty rozprávania, témy a pôsobivých emócií. Vyštudovala tiež mozaikové umenie a svoje zázemie z výtvarného umenia, vzdelávania a spoločenských zmien prináša do interdisciplinárneho umenia krajinného dizajnu.

Inštruktor: Caitlin Merritt

Herman, pôvodne klinická sociálna pracovníčka, neskôr vyštudoval architektúru a krajinný dizajn a teraz prevádzkuje záhradnú dizajnérsku firmu v Berkeley, ktorá zdieľa jej meno. Verí, že komunikačné zručnosti, ktoré sa naučila počas svojej predchádzajúcej kariéry, v kombinácii s citom pre dizajn jej umožňujú dať svojim klientom to, čo chcú. Všimla si, že jej záujmy smerujú k vonkajším priestorom a vstúpila na Merritt College. Herman získal certifikát v oblasti krajinného dizajnu a po ukončení štúdia pracoval pre miestneho dizajnéra. Otvorila Sarah Herman Landscape Design v roku Obaja sú odvtedy manželmi a majú syna Noaha Bashevkina a dcéru Hannah Bashevkin. V tomto rozhovore pre SFisHomes Herman hovorí o ochrane vody, jej obľúbenom nástroji a jednoduchej veci, ktorú môže klient urobiť, aby si zlomil srdce. Otázka: Ako ste sa dostali k dizajnu krajiny?

na Merritt College ju po promócii prijali do krajinnej architektúry UC Berkeley, kým sa prebojovala do sveta dizajnu a výstavby.

Kalifornské pôvodné rastliny: Výklad prírodnej krajiny

Jay Holecek, terapeutický šéfkuchár, ktorý ukazuje, ako variť terapeutickým spôsobom pomocou čerstvých záhradných produktov z Gardens at Merritt College Landscape Horticulture Department. Upozorniť ma na nové komentáre e-mailom. Informujte ma o nových príspevkoch e-mailom.

O Christopherovi

SÚVISIACE VIDEO: Magisterský študijný program krajinná architektúra

Presný dátum nájdete v oficiálnom akademickom kalendári. Zostáva vám ešte niekoľko tried, kým budú splnené všetky požiadavky? Chcete sa dozvedieť viac o našom programe? Tento program bol navrhnutý s prispením miestnych zamestnávateľov v odvetví stromov a títo zamestnávatelia chcú zamestnať našich absolventov!

Prvý salón, The Power of Representation, sa zameral na skúsenosti dizajnérov farieb v krajinnej architektúre a na to, ako môžu firmy odrážať pozitívnu trajektóriu rovnosti a rasovej spravodlivosti.

Toto nové centrum sa nachádza na dramatickom mieste s výhľadom na záliv San Francisco Bay a je definujúcim doplnkom kampusu Merritt College. História sociálnej činnosti vysokej školy bola vedúcou silou rozvoja programu s dôrazom na podporu úspechu v rámci spojeneckého zdravia a základných vied na tejto komunitnej vysokej škole. Flad vytvoril preklenovacie dokumenty pre vývoj tohto zariadenia, ktoré obsahuje priestory na spoluprácu zamerané na študentov, simulačné zariadenia zamerané na tímové učenie v prostrediach nemocničných pacientov a flexibilné učebne a učebné laboratóriá zamerané na biologické vedy, fyzikálne vedy a matematiku. S trvalo udržateľným dizajnom ako definovaným cieľom od začiatku projektu získala budova certifikáciu LEED Gold prostredníctvom premyslenej integrácie riešení pre problémy, ako je akustika, osvetlenie, kvalita vnútorného vzduchu, prístup k dennému svetlu a vystavenie vonkajším pohľadom – to všetko funguje v tandeme. zlepšiť vzdelávaciu skúsenosť. Tieto a ďalšie funkcie na úsporu energie priniesli percentuálnu úsporu energie. Okrem toho bol dizajn budovy zapojený do rozprávania príbehu vedy.

GradReports má viac ako partnerských vysokých škôl, ktoré inzerujú na našej stránke. Výsledky vyhľadávania zahŕňajú iba naše partnerské vysoké školy, ktoré sú označené slovom "Recenzie Ad. Merritt College. Napíšte recenziu.


Pozri si video: Merritt College promo