Kategórie: Informácie

Najnovšie Príspevky Blogu

Čo sú bobule Aronia: Získajte informácie o rastlinách Nero Aronia Berry

Čo sú bobule Aronia: Získajte informácie o rastlinách Nero Aronia Berry

Autor: Jackie Carroll Čo sú bobule Aronia? Bobule arónie (Aronia melanocarpa syn. Photinia melanocarpa), tiež nazývané ako višne, sú čoraz populárnejšie v záhradných záhradách v USA, hlavne kvôli ich mnohým zdravotným výhodám. Pravdepodobne ich nájdete príliš koláčové na to, aby ste ich mohli jesť samostatne, ale pripravujú úžasné džemy, želé, sirupy, čaje a víno.

Rozchodník pravý

Rozchodník pravý

Hlavnou destináciou pre sukulentných loversRSSFacebookInstagramTwitterPinterestHomeSucculentopediaBrowse sukulenty vedeckými NameBrowse sukulenty vzájomnú NameBrowse sukulenty podľa GenusBrowse sukulenty podľa FamilyBrowse sukulenty podľa USDA otužilosť ZoneBrowse sukulenty podľa OriginBrowse kaktusy podľa GenusAbout SucculentsCultivationGeneral CareLight RequirementsPotting SoilWateringFertilizingPests a DiseasesRepottingPropagationPruningGraftingArrangingSucculent UsesMedicinal SucculentsCosmetic SucculentsCulinary SucculentsSacred SucculentsLibraryBooksStoriesMyths a LegendsStampsWorld kvetu PlantsYou sú na adrese: Home »Archív pre & 34; Spearleaf Rozchodník & 34; Browsing: Spearleaf StonecropSucculentopediaSedum lanceolatum (Spearleaf Stonecrop) Sedum lanceolatum (Spearleaf Stonecrop) je šťavnatá rastlina, ktorá vytvára ružice zelených, šedozelených, modrozelených alebo červenozelených listov.

Pipranka - krásna zelená popínavá rastlina na slnko do tieňa

Pipranka - krásna zelená popínavá rastlina na slnko do tieňa

Piprankan är en av de bästa och mest tacksamma klätterväxterna. Vem kan motstå piprankans vackra hjärtformade blad?Pipranka – Aristolochia macrophyllaPiprankan är kraftigväxande när den väl kommit igång och trivs. Den har ett nästan tropiskt intryck med de stora hjärtformade bladen, som har en friskt grön färg.

Horná brána s protizávažím z betónových blokov

Horná brána s protizávažím z betónových blokov

Prihláste sa s: Vážení čitatelia! V komentároch neprijímame obscénnosti, urážky ostatných účastníkov, spam a odkazy na zdroje tretích strán, nepriateľské vyhlásenia voči správe a návštevníkom zdroja. Komentáre, ktoré porušujú pravidlá webu, budú odstránené. Povinné polia sú označené *

Echeveria 'Compton Carousel'

Echeveria 'Compton Carousel'

Hlavnou destináciou pre sukulentných loversRSSFacebookInstagramTwitterPinterestHomeSucculentopediaBrowse sukulenty vedeckými NameBrowse sukulenty vzájomnú NameBrowse sukulenty podľa GenusBrowse sukulenty podľa FamilyBrowse sukulenty podľa USDA otužilosť ZoneBrowse sukulenty podľa OriginBrowse kaktusy podľa GenusAbout SucculentsCultivationGeneral CareLight RequirementsPotting SoilWateringFertilizingPests a DiseasesRepottingPropagationPruningGraftingArrangingSucculent UsesMedicinal SucculentsCosmetic SucculentsCulinary SucculentsSacred SucculentsLibraryBooksStoriesMyths a LegendsStampsWorld kvetu PlantsYou sú na adrese: Home »Archív prehľadávania„ Echeveria “;„ Compton Carousel “„ 39 “:„ Echeveria “;„ 39 Compton Carousel “; (Pestré sliepky a kurčatá) Echeveria & 39; Compton Carousel & 39; (Pestré sliepky a kurčatá) je šťavnatá rastlina, ktorá vytvára atraktívne, až 6 palcov vysoké zhluky ...

Typy rastlín Petunia - aké sú rôzne kvety petúnie

Typy rastlín Petunia - aké sú rôzne kvety petúnie

By: Mary H. Dyer, Credentialed Garden WriterThere’s a lot to appreciate about petunias, cheerful annuals that bloom dependably from early summer until the first frost in autumn. Read on to learn about a few of the different types of petunias.Types of Petunia PlantsThere are four main types of petunia plants: Grandiflora, Multiflora, Milliflora and Spreading (Wave).

Preprava živých zvierat - Zákon o životnom prostredí

Preprava živých zvierat - Zákon o životnom prostredí

Animali al macello: inizio del percorso verso trasporti più & 34;umani”Articolo redatto dall& 39;avv. Rita SivoriLa normativa appare ancora inadeguata Ogni anno migliaia di animali sono soggetti a pratiche ignobili durante i trasporti attuati dai luoghi di allevamento a quelli di macellazione.L’analisi degli abusi perpetrati e le istanze sollevate in merito, hanno comportato il sorgere della necessità di una regolamentazione più incisiva in ambito giuridico.

Informácie o Anacampseros

Informácie o Anacampseros

Začíname Sukulenty Anacampseros - naučte sa, ako pestovať rastlinu Sunrise Liz Baesslerová Sunrise sukulentná je nádherná zmes jasne zelenej a ružovej červienky, ktoré sú navzájom spojené v kompaktnej rastline, ktorá sa ľahko stará. Kliknutím na nasledujúci článok sa dozviete viac o tom, ako pestovať rastliny východu a starostlivosti o rastliny.

Záhradné čučoriedky - ako pestovať chutné a zdravé bobule

Záhradné čučoriedky - ako pestovať chutné a zdravé bobule

Čučoriedky sú liečivé bobule, ktoré rastú dobre vo voľnej prírode aj doma. Jeho blahodarné vlastnosti pomáhajú pri liečbe a prevencii mnohých chorôb vďaka obsahu veľkého množstva vitamínov, stopových prvkov a ďalších zložiek, ktoré sú veľmi dôležité pre zdravie človeka. Táto kríková rastlina patrí do čeľade brusnicovité.

Rastliny, naši tichí priatelia

Rastliny, naši tichí priatelia

AKO PESTOVAŤ A STARAŤ SA O NAŠE ROSTLINY NAŠICH TICHÝCH PRIATEĽOV Náš záujem o zeleň sa už niekoľko rokov postupne zvyšuje: dnes si už každý viac či menej uvedomuje potrebu parkov, záhrad alebo jednoduchých kvetinových priestorov v domácnostiach. Všetkého kultúrneho skutočnosť, ktorá sa vyvíja ruka v ruke so zlepšovaním životných podmienok a ktorá sa premieta do hľadania zdravšieho a príjemnejšieho života.

 Paradajka titán - kvalita preverená časom

Paradajka titán - kvalita preverená časom

Obľúbené paradajky každého majú veľa odrôd. Napriek tomu, že sa čoraz viac objavujú nové odrody, paradajky starého výberu si zachovávajú svoju obľúbenú pozíciu. Jedným z týchto starých paradajok je Titan, ktorý vznikol pred viac ako 25 rokmi. História pestovania paradajok Titan Tomato Titan je stará, dlho známa odroda.

Violetta - Saintpaulia

Violetta - Saintpaulia

ViolettaLa violetta è una pianta appartenente al genere Saintpaulia e alla famiglia delle Gesneriaceae. Questo genere comprende circa 20 specie di piccole piante erbacee. La specie più nota è Saintpaulia ionantha, o violetta africana. Il nome Saintpaulia deriva dal barone Walter Von Saint Paul-Illaire, che scoprì questa pianta nel 1892; ionantha significa “con fiori simili a violette”; il nome comune “violetta” deriva dalla somiglianza di questa pianta con le viole, con le quali, però, non ha nessun rapporto di parentela; il termine “africana” è dovuto alla zona d’origine di questa specie.

 Zasadený cesnak, ktorý sa nebojí jarných mrazov

Zasadený cesnak, ktorý sa nebojí jarných mrazov

Cesnak pestujem už veľa rokov. Vždy mám vynikajúcu úrodu, pretože poznám základné tajomstvá výsadby a pestovania tejto záhradnej plodiny, o ktoré sa s vami rád podelím.V prvom rade otužujem materiál. Za týmto účelom som dal hlavy na 2-3 týždne do chladničky. Potom vyberiem a rozdelím cesnak na strúčiky.

Deti v záhrade: Ako záhradkovať s dieťaťom

Deti v záhrade: Ako záhradkovať s dieťaťom

Autor: Becca Badgett, spoluautorka knihy Ako pestovať NÚDZOVÚ záhradu Záhradníctvo s dieťaťom je možné a dokonca môže byť zábavné, až keď bude mať vaše dieťa niekoľko mesiacov. Postupujte podľa niektorých opatrení, ktoré majú zmysel a urobte z toho skvelý zážitok pre vás oboch. Pri umožňovaní dojčiat na záhrade dodržiavajte primerané preventívne opatrenia.

Čo je to ostrica japonská: Ako pestovať rastliny ostrice japonskej

Čo je to ostrica japonská: Ako pestovať rastliny ostrice japonskej

Autor: Bonnie L. Grant, certifikovaný mestský poľnohospodár. Fanúšikovia okrasných tráv rozpoznajú hodnotu ostrice japonskej (Carex morrowii). Čo je to japonská ostrica? Táto atraktívna ostrica je užitočná v rade aplikácií na šírku. Existuje veľa kultivarov tejto krásnej, ľahko pestovateľnej rastliny. Rastliny ostrice japonskej sú nízko rastúce, hrudkovité rastliny, s uprataným zvykom a toleranciou k svetlým aj polotienistým polohám.

Kobeya: pestovanie zo semien, výsadba a starostlivosť na otvorenom poli, foto

Kobeya: pestovanie zo semien, výsadba a starostlivosť na otvorenom poli, foto

Záhradné rastliny Publikované: Posledné úpravy: Liana kobea (lat. Cobaea) je vytrvalý popínavý trpasličí ker z čeľade Sinyukhovye, pestovaný ako jednoročná rastlina. Názov závod v Kobei dostal na počesť Španiela, jezuitského mnícha-prírodovedca Barnabasa Koba, ktorý dlhé roky žil v domovskej krajine Kobei - v Mexiku a Peru.

Vzduchová elektráreň umiera - Ako zachrániť hnilobnú vzduchovú elektráreň

Vzduchová elektráreň umiera - Ako zachrániť hnilobnú vzduchovú elektráreň

Autor: Amy Grant Jedného dňa vyzerala vaša letecká elektráreň báječne a potom takmer cez noc máte niečo, čo vyzerá ako hnijúca vzduchová elektráreň. Existuje niekoľko ďalších znakov, ale ak sa vaša vzduchová rastlina rozpadá, je pravdepodobné, že táto vzduchová rastlina hnije. V skutočnosti vaša vzdušná rastlina umiera a dalo sa tomu všetkému zabrániť. Čo ste teda urobili zle, aby ste spôsobili hnilobu vzduchových rastlín?

Zazimovanie rastlín hortenzie: Tipy na prevenciu zabíjania zimy v hortenziách

Zazimovanie rastlín hortenzie: Tipy na prevenciu zabíjania zimy v hortenziách

Autor: Teo Spengler Väčšina záhradníkov má rada svoje hortenziové kríky, či už pestujú odrody pom-pom s guľkami kvetinových zoskupení, alebo kríky s panikulami alebo kvetmi krajky. Tolerancia voči hortenzii za studena sa medzi odrodami líši, takže možno budete musieť premýšľať o zazimovaní rastlín hortenzie. Naučte sa, ako chrániť hortenzie pred chladom, v tomto článku.

Fotografie Arisaema Himalaya

Fotografie Arisaema Himalaya

Aby sme vám ponúkli čo najlepšie služby, používa tento web cookies. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše informácie. Pokračovaním v prehliadaní, kliknutím na ok alebo posúvaním stránky vyjadrujete súhlas s použitím všetkých cookies. OK Informácie o cookies

Márne zabudnutá tekvica

Márne zabudnutá tekvica

Ako si vybrať odrodu alebo hybrid tekvice a pestovať dobrú úrodu Zriedkavo v akej záhrade dnes nájdete spatisson. Všetci boli unesení datequasom, pretože sú produktívnejšie a skoršie dozrievajú. Na ich najbližšieho príbuzného, ​​na tekvicu, sa bezvýhradne zabúda napriek tomu, že mladé (určite mladé!) Plody tekvice majú vysokú nutričnú hodnotu a sú neuveriteľne chutné.